Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android Custom ROM'ları

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
patişkolar. Sony xperia S var, 4.2 jellybean kullanıyorum. 2 sene falan oldu gayet sağlam alet, düşürmediğim zemin çeşidi kalmamasına ragmen hala kaya gibi; fakat artık tel inanılmaz yavaşladı yazarken neredeyse yarım saniye geriden geliyor., format atmama ve cok fazla app. olmamasına ragmen banamısın demedi, pek anlamadığım için sorayım dedim yetkili abilere.

bana tel. yağ gibi kullandıracak bi mod var mı? öyle incik cincik bişeye gerek yok. sade bişey olsa yeter direk performans odaklı.
Whatsupp gibi 1-2 uygulamma dışında fazla uygulama da kullanmıyorum. amaç sıkıntı yaşatmadan 2-3 yıl daha kullanabilmek,malum evlilik üzeri gerek yok 1500 tl bayılmaya. thx
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
xperia s'e en uygun mod cekic modu

alican cekici acimadan vurucan kafasina kafasina

bataryayi cikar yalniz patlar matlar

bende de var cyanogen mod falan yalan bu telefona, ya deodex edilmis default android versiyonu kuracaksin ya da honami style mod var. bu ikisi haricindeki modlarin kullanilabilitesi yok, hicbiri stabil degil. ama telefon her halukarda yavas, bunlari kullanirsan daha az yavas ama yine de telefona nitrojen dokup astalavista beybi diyerek malum hareketi yapma istegine engel olmuyor cogu zaman.

android telefon alacak olan pili gomulu olanindan almasin tek tavsiyem budur. o pil oluyor, eger telefonu 1.5 seneden fazla kullanayim gibi bir dusunceniz varsa degisebilir bataryali olanindan alacaksiniz. daha cok lafim var ama off topic oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Seperate said:

Böyle üstüste yazmak mecburiyetinde kaldım ama editleyemediğim için

ArchiDroid yükledim rom olarak, gayet de güzel duruyor ancak şebeke çekmiyor, çekerse de çok az çekiyor, bir şekilde yamulttu teli, yapabilecegim bir şey var mı bunun için?

s3e uygun neler var diye baktım da archidroid en iyi duruyor. O hatanın sebebi yanlış rom sürümünü yüklemiş olabilirsin, standart s3, verizon s3, vodafone s3 gibi ayrı sürümleri oluyor, doğrusunu yüklediğine emin ol. ArchiDroid'in de yeni releaseleri yerine stable olanını yüklersen sıkıntı olmaz büyük ihtimalle. Yüklerken de full wipe yapıp yükle.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış olanı yüklemediğime eminim, 2 gündür uğraşıyorum ama çözemedim, rom her şeyiyle gayet stabil ve normal çalışıyor ancak şebeke çok az çekiyor veya çoğu zaman çekmiyor, signal düşük devamlı, efs, imei muhabbetinden değil çünkü zaten arada çektiği için arama vs yapabiliyorum. Şu olayı çözebilsem rom olayı çok şık bir şeymiş ya ,telefon ilk aldığım hale döndü :)

DRaGoN_SLaYeR said:

öm kutun dolu bir de oradan yazayım demiştim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...