Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

boktan bir gün, birazda kardeş meselesi

Soimyr

Öne çıkan mesajlar

Özetliyim ben, kardeşinin sana hiç saygısı kalmamış, -lerde falan, hayatındaki itip kakabileceği adamlardan olmuşsun.Oyuzden aranızda daha önce nasıl bir ilişkiniz vardı bilmiyorum ama şu dkdan sonra düzelmesi için onun ergenlikten çıkması,senin de güçlü karakter tohumlarını ekmeye başlaman lazım, hani böyle feminen bi yapı canlandı gözümde konuyu okuyunca, sıyrıl bunlardan biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Gayette sakat bir iletişim arkadaşlık bence aranızdaki.Benden 6 yaş küçük kuzenimle aynı şehirdeyiz.Kendisi ünide şuan,yalnız apayrı kafalardayız,max ayda 1-2 kez telefonda konuşuruz.Lise dönemi ergenliğini de de çoktan geçti ona rağmen yok yani olmuyor.Anca dersler nasıl ,hatun varmı vs diye max 10 dakka muhabbet edebiliyorum.

21-15 yaş arkadaşlığı nasıl olur tahmin bile edemiyorum.15 yaşındaki çoçuğa sırlarını falan anlatmışsın bir de lol.

Yapacağın şey,elemanla arana mesafa koyup,kendi yaşıtlarında takılmak,birde en önemlisi aciliyetten bir kız arkadaş edinmek olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi 15 yaşındaki bi insanla 15 yaşındaki başka bi insanın arkadaş olması bile saçma lan. Bildiğin beyinle nöronla değil hormonla testisle yaşayan bi organizma. Bu arada seninde desteğe ihtiyacınv ar. 15 yaşında bi bebenin eline düştüysen dalgada geçer taşakta geçer tabe.

Başka arkadaşın mı yok aq. Eşşek kadar herifsin.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Abi 15 yaşındaki bi insanla 15 yaşındaki başka bi insanın arkadaş olması bile saçma lan. Bildiğin beyinle nöronla değil hormonla testisle yaşayan bi organizma. Bu arada seninde desteğe ihtiyacınv ar. 15 yaşında bi bebenin eline düştüysen dalgada geçer taşakta geçer tabe.

Başka arkadaşın mı yok aq. Eşşek kadar herifsin.
Sert.
Sosyal ağlarda paylaş

bundan 4 sene önce 21 yaşımdayken üniversite değiştirdiğimde 17-18 yaşında adamlarla takılıyordum alışma evresinde kafayı yiyecektim alkole sarıp kafamı rahatlatıyordum.

benden sana tavsiye hardcore oyun oynamayı bırakıp dışardaki hayatın farkına var 21 yaşında Ankara'da üni okuyan adamın daha farklı bi yaşantısı olmalı bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

ben 21 yaşımdayım, bir çocuk var, 15 yaşında, 2 senedir tanışıyoruz, çocuk benim için kardeşim. çocugu kardeşin ötesinde çok sevmemin sebebi hayatımda gözüm kapalı güvenebildigim coook sayılı insandan biri olması.

özet olarak şurası nedir ya... 15 yaşında kime gözün kapalı güveniyorsun, 2 senedir tanıştığın biri bi de, hayır zaten hayatta ne yaşadınız da bu kadar güveniyorsun da bu yüzden bu kadar seviyorsun vs.

durum fena. ne açıdan fena bilmiyorum ama bir sıkıntı var orası kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kardeş tamam iyi hoş duygusalsın da karakterin zayıf da gözün de mi kör arkadaş. Anlattıklarından yola çıkarak bunları yazıyorum bu arada.. Kardeş / kardeş sevgisi benim de yıllardır eksikliğini hissettiğim bir şeydir ama bu güveni öz yada değil doğru kişiye duymalısın. Anlattıklarına göre bu kardeşim dediğin 15 yaşındaki bu ergen senin duyduğun bu sevgine rağmen sana saygı duymuyor hatta seni oyuncağı görüyor. Ayıptır ya 15 yaşında velede kendinle dalga geçtiriyorsun bilmiyorum çevrende saygın biri olarak mı görünürsün de en azından kendine olan saygına ters durumlara giriyorsun. Bence adam al karşına adam akıllı (adam akıllı konusunda ciddiyim oğlan gerçekten ciddi olduğunu anlasın) bunu bunu yapıyorsun ayıp ediyorsun ya davranışlarını düzelt ya da defol de ha bunu yapamıycak kadar sefilim diyorsan da korkak gibi oğlanla iletişimini kes ne ara ne or ararsa işim var fln diye geçiştir anlar heralde öküz değil ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...