Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuran'ı öğretemediği çocuğunu döverek öldüren anne

fenn

Öne çıkan mesajlar

Deathblade said:

Sırf teknolojinin über gelişmesine tanık olmayı (200-400 yıl), bu tiplerin beyinlerinin kavurmalı kaşarlı tost olup, çevresindeki olayları anlamayarak ve büyük ihtimal birbirlerini öldürerek, doğal seleksiyonla yok olmalarını zevkle izlemek için istiyorum.

onlar daha çok çocuk yapıyorlar. dolayısı ile 200-400yıl biraz az bir süre sanki.

insanlığın temizliğe ihtiyacı var.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Deathblade said:

Sırf teknolojinin über gelişmesine tanık olmayı (200-400 yıl), bu tiplerin beyinlerinin kavurmalı kaşarlı tost olup, çevresindeki olayları anlamayarak ve büyük ihtimal birbirlerini öldürerek, doğal seleksiyonla yok olmalarını zevkle izlemek için istiyorum.

onlar daha çok çocuk yapıyorlar. dolayısı ile 200-400yıl biraz az bir süre sanki.

insanlığın temizliğe ihtiyacı var.

abi daha korkunç olan
eğer bu şekilde üremeye devam ederlerse
zeki yada daha doğrusu zeka sağlığı yerinde insanların sayısı azalıcak gitgide
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

valla şöyle bir teori de var:

Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

The court heard that in the months after Yaseen's death Ege told a doctor she had been told to kill her son by Shaitan - an Islamic name for the devil - and that she felt 100 per cent better after he died.

karı da tam manyakmış
ŞEYTAN FISILDADI YEMİNLEN

http://lh5.ggpht.com/_2_OjMiptksU/S0gSkcF_qMI/AAAAAAAACyU/YTALDtj72Ac/baccano_railtracer.jpg
verdict: rail tracer-tier
Sosyal ağlarda paylaş

KapIKulu said:
Pokemon izledi camdan atladı, öldü haberine yapılan yorumlarla aynı kafa.

bunun daha iyisi geldi ya
narutoda itachinin öldüğünü öğrenince rus veletin teki I DONT WANT TO LIVE ON THIS PLANET ANYMORE diyip intihar etmiş yeni

hayır bide geri geliyor herhalde o karakter ilerde reslenip asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...