Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: The Force Awakens (2015)

mokoko

Öne çıkan mesajlar

http://uk.eonline.com/news/358739/star-wars-7-plot-will-be-an-original-story-says-lucasfilm-source said:

...
Princess Leia and Han Solo also play heavily into the Thrawn Trilogy, popping out a pair of twins (of course) among other things. As for the name Thrawn, well, that refers to a grand admiral with imperial sympathies who takes over as the leader of the vanquished enemy faction.

So is that the basis for Episode 7 or not? I've heard directly from LucasFilm and other sources close to the picture, and they say: Definitely not.

"It's an original story," a LucasFilm source tells me.

In other words, forget the Star Wars novels. Forget the graphic novels. Forget everything you think you know about what happens to Luke Skywalker. According to my sources, Episode 7 will literally be nothing you've ever seen or read before from the Star Wars universe.
...
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

95 değil 97 o :D

Cidden o gösterimler olmasa haberim olmazdı Star Wars'tan :)

ben de onları seyrettim, onlardan önce trt nin verdiği zamanlardan aklımda kalmış, onlarda evoklar,

evoklar kadar kötü ve korkunç bir şey olamaz

birde thrawn da mı diyordu, imparatorum süper silahlar peşinde koşmasının nedeni, şu organik istilacılar içindir diye yoksa başka bir yerdemi okumuştum
Sosyal ağlarda paylaş

ewokların kendi filmi bile var, acayip bişi,

lucasın kızları istememiş demekki star wars mıtarwars artık devam etmicez biz demişler babalarına, zaten kendi kızlarıda değil galiba adopted hepsi, kendilerini bundan sonra artık anca yemekli davetlerde görürüz, hıh.
Sosyal ağlarda paylaş

bu cümleyi bir gün kuracağım aklıma gelmezdi ama,

thrawn filmi yapıp içine etmesinler ya, yapamazlar gibime geliyor

zaten efsane kitaplar o kadar amerikan ve lukas saçmalığı ile bitiyor ki starwars dan bir daha tiksindim

adamın klonları bile saçmalıklar silsilesi ile ölüyor

Sosyal ağlarda paylaş

KOTOR çizgi romanları, Thrawn, Dark Times çizgiromanları...vs.vs. bir sürü şey var daha. Hatta Han Solo'nun Maceraları serisi bile gayet güzel romanlar. NJO'nun da sevmeyeni çok ama en çok reklamı yapılan ve satan kitap Vector Prime'dı sanırım hatta EU'da. Thrawn'ın 1.si miydi lan yoksa o tv reklamı olan karıştırdım şimid
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

magazin sitelerinde bir kitabın filmi olmayacak, orjinal yeni bir hikaye olacak falan denmiş en son, ayrıca yeni trilogy dışında tek karakter üstüne yoğunlaşmış tek filmlerde olacak deniyor.

aha olay örgüsü iyice batacak o zaman. Kitapların kaplamadığı episode 6 sonrası aralık 30 sene sonrasına kadar yok, sonrasının filmini çekerlerse de seyirciler "lan anakin solo kim? lan jagged fel kim?" derken sıçar projeler. Kesin kitapların "canon" (türkçesi ne lan bunu?) luğu gidecek.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

KOTOR çizgi romanları, Thrawn, Dark Times çizgiromanları...vs.vs. bir sürü şey var daha. Hatta Han Solo'nun Maceraları serisi bile gayet güzel romanlar. NJO'nun da sevmeyeni çok ama en çok reklamı yapılan ve satan kitap Vector Prime'dı sanırım hatta EU'da. Thrawn'ın 1.si miydi lan yoksa o tv reklamı olan karıştırdım şimid

NJO serisi iyi bir Star Wars kitabı olmayı geçtim düz kitap olarak bile rezalet ya. Hakkaten Han Solunun maceraları bile iyidir ondan.
Sosyal ağlarda paylaş

NJO'nun ilk kitabı okudum, ondan sonra sakin kafayla oturdum ve neden 20 tane daha kitabını okuyayım bu serinin dedim.

Thrawn falan ne güzel mesela, 3 + 2

Rogue Squadron desen 11 kitap mı neydi ama iki farklı yazar iki farklı ekip falan derken yine 3-4 kitaba iniyordu bir şekilde.

I,jedi falan şahaneler şahanesi...tek kitap al oku.

Ama NJO ve sonrası seriler mazallah 9 kitap altı çıkmasın aman sakın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...