Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm #8

Griswold

Öne çıkan mesajlar

CthuLhu said:

GodBlessStoya said:

ordan burdan stalkladığı kızların resmini koyup topluca 'duşa girip geliyorum panpa' 'i came ooyşş' diyen tiplerin olduğu yerde ne samimiyeti gözünü seveyim?

belirli bir zekan olduğunu var sayarak açıklamaya çalışayım.
bahsettiğin kız model, boxer dergisine falan poz veriyor. yani bizim oyşş duşa giriyorumlarımızla para kazanıyor.
copry ise bir pati, pati albüme insan gibi foto koyuyor. farkı anlamadıysan ve AHAHAH WAYTNAYT dersen aferin.

adam da oyyş duşa giriyorum demedi zaten, tam tersi wouldnt bang dedi. (=
Sosyal ağlarda paylaş

AHahhaha tipe gel bide ö.m. yollmış bana.
Vücut yapmış olmak için spor bölümünde 6pack yayınlamak gerekmiyor, uyandırayım.

Ha herhalde ordaki AHAHHAHAHAHAHA ya alınmışsın ö.m. ile alıntıladığına göre; o gülüş koyulan çizilmiş karikatüre idi. Akiam akşam ayar bozdu herife gel ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Wyatnayt yapmayın diyen arkadaş, sen her tanıdığına ayıp olur olmaz düşünmeden götün çok yayvan burnun çok çirkin diye mi konuşuyorsun.Senin waytnaytlık yapmayın dediğin ikiyüzlü olmayın demeye çalışıyorsun ama buna ikiyüzlülük denmez.Azıcık düşünceli olmak denir.

Pınar konusunda kimsenin kimseye bir zararı yoktu, söylendiği gibi amacı erkeklerin cinsel arzularını dürterek iş yapmak olan biri içinde söylenen şeyler çok alakasız değildi.Sahibi geldi duruldu konu zaten.

Sen face te falan bi arkadaşının resminin altına 2/10 silkmem mi yazıyon ?

Bu kız benim arkadaşım değil umrumda da değil diyorsan , o zaman kusura bakma patide ki insanlara karşı saygı duymazsan, umursamıyorum eğlenmeme bakıyorum dersen burada pek eğlenemezsin.Yoo eğleniyorum dersin ama sonun one gibi olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ne mankenlerin amaci erkeklerin cinsel arzularina durterek is yapmak miymis.

hmmm.

baskalari da ayni sekilde savunmaya calsti ama soyleyebilceginiz en malca sey bu galiba

corpy forumun kizi hoop oyle espri yapilmaz ama pinar zaten manken amaci erkeklerin salyasini akitmak o yuzden atis serbest

bu mu mantik

abi turk erkeginin kafasi gercekten almiyor galiba bu tur konulari ya konu kiz olunca birden herkes macoyu oynamaya calisiyor cunku prim yapan bu ya da gercekten kroluk bir yasam tarzi olmus

bir de size mi kaldi abi kizi korumak,kiz gayet guzel laf soktu zaten siz sayfalar sonra gelip hala kizlarimiza yanlis olmasin raconu kesmeye calisiyosunuz

bi yol alin
Sosyal ağlarda paylaş

Zep said:

ne mankenlerin amaci erkeklerin cinsel arzularina durterek is yapmak miymis.

hmmm.

baskalari da ayni sekilde savunmaya calsti ama soyleyebilceginiz en malca sey bu galiba

corpy forumun kizi hoop oyle espri yapilmaz ama pinar zaten manken amaci erkeklerin salyasini akitmak o yuzden atis serbest

bu mu mantik

abi turk erkeginin kafasi gercekten almiyor galiba bu tur konulari ya konu kiz olunca birden herkes macoyu oynamaya calisiyor cunku prim yapan bu ya da gercekten kroluk bir yasam tarzi olmus

bir de size mi kaldi abi kizi korumak,kiz gayet guzel laf soktu zaten siz sayfalar sonra gelip hala kizlarimiza yanlis olmasin raconu kesmeye calisiyosunuz

bi yol alin

evet boxer dergisi NEFESİNİZİ TUTUN SİZE YENİ BİRİNİ GÖSTERECEĞİZ diye reklam yaparken aslında kıyafetlerindeki mükemmelliğe dikkat çekmeye çalışıyordu.

"kızı korumak" değil mantık, aramızdaki mallara mal olduğunu söylemek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...