Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

29 TL 'ye Windows 8 pro isteyen.

tinu

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
RaidenXelRu said:

GERGE said:

Güzel çalışıyor ya. Performans Windows 7 kadar iyi oyunlarda, test yapmışlar. Zaman geçtikçe daha da iyi olur sadece. Şunu unutmayın bir de, tekrar tekrar söylemek gerek herkes öğrenene kadar:

GERGE said:

Bu arada Windows Store'daki programların %99'unun görünmemesi bizden bug değilmiş, featuremuş. Store'u açın, Charms'ı açıp Preferences'e girin. Oradan "Make it easier to find apps in my preferred languages" şeyini kapatın, tüm applar açılıyor. Yoksa sadece Türkçe olanlar çıkıyor.

Bu yazıya herkes bakmalı bir de: http://www.hanselman.com/blog/Windows8ProductivityWhoMovedMyCheeseOhThereItIs.aspx

ayrıca bu yazı arkada kalmasın , sorulacak sorulara cevap niteliginde

Son kez koyuyorum bunu. GÖrecek olan görmüştür artık.
Sosyal ağlarda paylaş

İndirim kodu gönderebilecek var mıdır bana?

Bende alayım madem bu kadar ucuza alabiliyorken.

Bir de ben bu kodu kullanarak orijinal windows 7'mi update etcem. Fakat temiz bir kurulum yapmak istersem formatlı vs., direk Windows 8 .iso dosyasından, Win7 kurup update etmemek sureti ile kurabileceğim değil mi?

Eminim sorulmuştur da topic çok hızlı ilerliyor kaçırdıysam diye sormak istedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Bir de ben bu kodu kullanarak orijinal windows 7'mi update etcem. Fakat temiz bir kurulum yapmak istersem formatlı vs., direk Windows 8 .iso dosyasından, Win7 kurup update etmemek sureti ile kurabileceğim değil mi?

Kod kısmını hallettim de şu üst kısım konusunda yorum yapabilecek var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Var abi, farklı şekilde ama. Var ama.

Bu arada 31 Ocak'da Windows 8 Pro 219TL olacak, şimdi PayPal'la 29TL verdim işte. Düz Windows 8 şu an piyasada yok sanırım ama çıktığında o bile 179TL olacak, Pro güncellemesi ise düzden 129TL. Kutulu Windows 8 Pro almaya kalkarsan 369TL olacak.

Değerler The Verge'in söyledikleri.

Durma al yani, ilerde kullanırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...