Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

JoJo's Bizarre Adventure (JoJo no Kimyouna Bouken)

Mortis

Öne çıkan mesajlar

JoJo figürü bakarken kendi kendime ağır spo yedim asfasd

Sadece serinin çok ilerilerini bilenler açsın. Sorumluluk kabul etmiyorum.

https://otakurepublic.com/media/binary/000/099/040/286881.jpg

Bunun olayı nedir? Aldık bir kere SPO'yu anlatabilecek var mı yoksa netten bakayım mı? Ya da bakarsam tadı kaçar mı serinin vs.?
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

JoJo figürü bakarken kendi kendime ağır spo yedim asfasd

Sadece serinin çok ilerilerini bilenler açsın. Sorumluluk kabul etmiyorum.

https://otakurepublic.com/media/binary/000/099/040/286881.jpg

Bunun olayı nedir? Aldık bir kere SPO'yu anlatabilecek var mı yoksa netten bakayım mı? Ya da bakarsam tadı kaçar mı serinin vs.?

part 5'ten bu. okusan da pek bir şey anlamazsın zaten, boşver bence
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ben bu arcı genel olarak pek sevemedim ya...

JoJo3 ilk ikisine kıyasla bayağı tırt. Joseph 2. arcta iyiydi ama dede halinde pek ona odaklanmıyolar.

Hokuto no Ken tarzını, hamon u filan tamamen bıraktılar, pokemon kapıştırıyolar. Stand kullanmasınlar demiyorum, yine kullansınlar. Ama önce Sanrayto Yerrow Ovaadorayvu gömsünler, sonra standlarını hobi olarak yine kullanırlar ya...

Tarzında ve hikayede de düşüş var. Çok laylaylom gidiyolar, saçma. Komedi tarzı ilk başta güzeldi, gülüyordum ama aynı şeyleri tekrarlayıp çabuk bayıyorlar. Bokunu çıkarmadan yapsalar daha başarılı olabilirmiş, ama bir noktadan sonra meh demeye başladım. Arc2de JoJo2'nin mizah anlayışı çok daha iyiydi mesela. Bu arcta onu da çok nadir görüyoruz.

Nasıl olmuş ta en popüler arc olmuş bu?
Sosyal ağlarda paylaş

abi manganın tarihi 1989 da o yüzden. o zamanlar pokemondur, personadır falan yoktu tabi. çok yeni birşeydi, o yüzden patlamış işte. şimdi gayet sıradan kalıyor.

ZA WARUDOlu kısımlara gelince çıkışa geçecek büyük ihtimal. şuan villain of the week teması bariz kötü yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Konu başlığı paramecium tarafından JoJo's Bizarre Adventure (JoJo no Kimyouna Bouken) olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...