Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

JoJo's Bizarre Adventure (JoJo no Kimyouna Bouken)

Mortis

Öne çıkan mesajlar

http://i.imgur.com/jtQHpVf.jpg

kakyoin bölümüydü. aynen jotaro daha kendini gösteremedi. birde blurayden izlerken iyiydi böyle full sansür

all star battle da çıktı bu arada. spoiler yememek için yeni karakterleri seri ilerledikçe oynarım artık. dayanabileceğimi sanmıyorum tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Yetiştim buna sonunda. Çok iyiymiş (tu)

Ama ilk 2 arc daha iyiydi sanki ya. Böyle Hokuto no Ken / HunterxHunter tarzını daha çok sevmiştim, pokemona sarması hoşuma gitmedi pek. Ama hala çok iyi (tu)
Stand olayını pek sevmedim o yüzden. Bütün anime ripple üzerine kuruluydu, bütün hepsini rafa kaldırıp yerine stand getirmişler. Arada bi yerde Joseph kullanmasa adı bile geçmeyecekti resmen.

Yani Stand olmasın demiyorum, yine olsun, ama dövüşlerde ripple filan da kullanmaya devam etsinler ki aynı animeyi izlediğimizin farkına varalım :p

Bu arada JoJonun şapkası ne öyle ya, saç nerede bitiyo şapka nerede başlıyo anlayamadım kaç bölümdür ^^
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Yetiştim buna sonunda. Çok iyiymiş (tu)

Ama ilk 2 arc daha iyiydi sanki ya. Böyle Hokuto no Ken / HunterxHunter tarzını daha çok sevmiştim, pokemona sarması hoşuma gitmedi pek. Ama hala çok iyi (tu)
Stand olayını pek sevmedim o yüzden. Bütün anime ripple üzerine kuruluydu, bütün hepsini rafa kaldırıp yerine stand getirmişler. Arada bi yerde Joseph kullanmasa adı bile geçmeyecekti resmen.

Yani Stand olmasın demiyorum, yine olsun, ama dövüşlerde ripple filan da kullanmaya devam etsinler ki aynı animeyi izlediğimizin farkına varalım :p

Bu arada JoJonun şapkası ne öyle ya, saç nerede bitiyo şapka nerede başlıyo anlayamadım kaç bölümdür ^^

2.arcın üstüne çıkabilecek mi bakalım. bende hamonu baya sevmiştim, evde arada SUNRIGHT YERROW OVARDRIVU diye bağırıyordum asdf. hxh tarzı devam ediyor zaten. manganın en sevilen arcı buymuş. dio zaten baya iyi bir karakter. bancho jojo ile güzel olur karşılaşmaları, jonathan'a ısınamamıştım pek. supidowagonun yeri dolmaz ama ya. birde bundan sonra hep standlar üzerinden gidiyormuş manga malesef
Sosyal ağlarda paylaş

ne biliyim abi joseph'i daha çok sevdim ben. fırlama falan ama kafası da çalışıyor. (güvercin dsdsf) 2.arctaki fightlar çok daha zevkliydi o yüzden, pataküte hamonla girişmediği için. daha hxh tarzı, strateji geliştiriliyordu. jonathan'a hokuto no ken'deki kenshiroya çok benzediği için tam ısınamadım. karakterin parodisi gibi geldi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...