Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Evet biraz dert, karşıdaki gemi patladığında sessiz olması ama senin gemine taramalıyla füzeyle vurduklarında deli gibi ses çıkması falan bunlar atmosferi güçlendirecek detaylar. Umarım realistic sounds vs. bii mod olur.

işte bir pleb orneği, sese gelince gercekci olsun, görüntüye geline en güzel olsun. gercekci görüntüylede oynasana
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hiç bakmamışım buna. Şimdi hızlıca baktım da. Olay nasıl olacak anlatabnili rmi biri?

Star citizen ayrı bir oyun, squadron ayrı bir oyun mu olacak aynı evrende geçen?

Ayrı ayrı satın mı alacağız? Star citizen mesela ne kadar? Fiyat belli değil filan.

Detay verebilen var mı özet şeklinde. Çok zamanım yok şimdi de merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

Atıyor olabilirim, daha bilgili arkadaşlar düzeltirler.

3 tane oyun olacak;
1. Star Citizen: Open world, semi MMO. Elite:Dangerous gibi.
2. Squadron 42: Konulu single player uzay simülasyonu. Wing Commander gibi.
3. FPS: FPS single/multi player oyun. Doom gibin :P

Şu an aldığın paketlerin içinde hangileri varsa onları oynayabileceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Duzelteyim, 2 tane oyun olacak
Star Citizen: B2P MMO
Squadron 42: Ayni evren icinde gecen single-player space sim

FPS ayri bir oyun degil, tamamen her iki oyunun icine yedirilmis bir modul. Yani evreni first-person kamerasindan deneyimleyecegiz; ucurdugumuz uzay gemisiyle dusman uzay gemisini etkisiz hale getirip bordalamak ve FPS combata girmek gibi vs. vs.

Oyunu alirken "Starter Package" yazan paketleri gonul rahatligiyla alabilirsiniz, bu paketlerin icinde olanlar sunlar:
-Alpha pass
-Beta pass
-SQ42 digital download
-Star Citizen digital download
-SC'de kullanmak icin bir adet starter gemi
-Starter gemi icin 3 ay insurance (evet oyunda gemi kaybetmek mumkun)
-Az bi para. (eger bi sayfa once verdigim referral kodunu kullanirsaniz ekstra 5000 UEC veriyorlar =D)

Sanirim "Star Citizen bitince neye benzeyecek" sorusunun cevanbini en iyi bu video veriyor:
http://www.youtube.com/watch?v=SrpeLpQWzTk
Burada gordukleriniz alpha v 2.0'la gelecek, delivery date: Soon(TM)

Bu arada oyuna ilgi duyanlara en buyuk tevsiyem: "lorelol" diyip gecmeyin, oyunun hakikaten cok guzel bir lore'u var. Okumadan gecmeyin, kronolojisini, kisa hikayelerini falan okuyun kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

su anda oyunun kendinden cok monetization ve pazarlama kasiyorlar hani seslendirme konusunda ortada fol yok yumurta yokken bole bir hamle yapmalari derek salagina inanmak istemesem bile suphe uyandiriyor.

scam olmasada devolopment helle girme sans icok buyuk, 2017ye kadar surduremezler ponzi schemelerini :D
Sosyal ağlarda paylaş

erken almanin avantaji oyuna $60 USD odememek olacak, adamlar oyunu cikardiktan sonra $30 dolarlik paket satacaklarini saniyorsaniz oldukca yaniliyorsunuz

"hehe steam indiriminden aliriz biz onu"da demeyin cunku oyun sadece kendi sitesinden satilacak, steame ya da diger dagitimcilara ihtiyaci yok zaten daha satisa cikmadan topladigi 1 milyon oyuncuyla

ha paranizi yatirmadan once kendiniz projenin durumunu inceleyin ve kendi kararinizi verin

ancak sunu soyleyeim; bu oyunu haziran 2013den beri yakindan takip ediyorum (aslinda 2012'den beri takip ediyordum fakat 2013'de oyunu cikarabileceklerine ikna oldum). buraya tekrar tekrar yazdigim gibi henuz scam olduguna dair en ufak bi delil vs. bisey gormedim, scam diyen adamlarin da bu engin goruslerini herhangi bir gercege dayandirabildigine sahit olmadim (lel oyle bisey olsa zaten gerizekalimiyiz biz, cikisi iddia edildigi kadar sallantida olan bir oyuna niye bu kadar para yatiralim allaesen)

kisisel inancim ve 2 senedir gorduklerimden cikarimim bu adamlarin bu oyunu cikartabilecegi dogrultusunda (eger yaniliyorsam da bunu alintilayip yuzume vurabilirsiniz gelecekte, izin veriyorum sdf). gecikecek fakat cikacak bu oyun. haa skoru 11/10 JIZZED IN MY PANTS mi olur yoksa 3/10 TETRIS HAD MORE IMMERSION mi olur onu bilemem. onu da zaman gosterecek
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

su anda oyunun kendinden cok monetization ve pazarlama kasiyorlar hani seslendirme konusunda ortada fol yok yumurta yokken bole bir hamle yapmalari derek salagina inanmak istemesem bile suphe uyandiriyor.

scam olmasada devolopment helle girme sans icok buyuk, 2017ye kadar surduremezler ponzi schemelerini :D

e oyunu götünden hava atma amaclı pazarlama amaclı yaparsan öle olur.

daha sistemler featurelar belli deil, kaynaklar bölgeler nasıl olacak ne yönetilecek na player based olcak vs vs hiçbişi belli deil, uuu pilot kafasına kask takıyodayız.

elite cıktı gitti, bu oyun cıktığında elit bundan büyük olacak hacim olarak net bi şekilde, buda yarım yamalak her tarafta uzanmas ama eti butu olmıyan bi deneme olarak kalacak

scam demiyo insanlar zaten, oyunu yapmayı berecemiyolar diyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha scam degildir tabo derekin dedigi gibi ama adamin holivut takintisi malum, icine oturmus film yapamamak onuda biliyorux ve senelerdir bir oyun shiplememis, cagimizda bu isler nasil yapilir bilmiyor filan ve mukemmeliyetci takiliyor

AAA larin bu kadar masrafli oldugu bu decirde artik "kahraman oyun yapimcisi" olayi bitti, kojimayi gorduk iste 80milyon dolari batirdi oyunun 1/3 unden fazlasini cikartamadi senelerce kasip hersey mukemmel olsun diye. Eskiden bu tek adamlar becerebiliyordu belki ama artik takim isi bole buyuk butceli ve riskli oyunlar, nerede durmalari gerektiklerini bilmeleri lazim

Oyun yapim masraflari teknoloji ilerledikce giderek artiyor, bu efsanelerin doneminde seslendirme bile standart olmasi gereken birsey degildi, oyun fiyatlari artmaya devam edicek ve icerik azalmaya devam edicek bu gidisle hani teknoloji her zaman iyi birsey degil
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

baya gereksiz bir olaymış şu aktörler ya.

celebrity actors strech goal idi o yuzden gerekli. full mo-cap performans da strect goal. yapmasalar bu sefer de "soz verdikleri seyleri yapmadilar, SCAM CONFIRMED" diye trollenecekler o yuzden tartismak gereksiz baya.

Cuce said:

daha sistemler featurelar belli deil, kaynaklar bölgeler nasıl olacak ne yönetilecek na player based olcak vs vs hiçbişi belli deil, uuu pilot kafasına kask takıyodayız.

takip bile etmediginiz seyleri neden "belli degil" diye kestirip atiyorsunuz anlamis degilim

The Economic Simulation
Mining
Cargo System
Multiplayer, Singleplayer and the Instancing System
Flight System
Damage System
al bunlarla basla, proje "uu adam kafasina kask takiyo"yu geceli cok oluyor. daha da sorun olursa sorarsin bildigim kadariyla cevaplarim/cevabi linklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar isin hikayesiyse isin asli nedir? adamin sana acip kod gostermesini mi bekliyorsun? adam "soyle olucak, boyle olucak" diye acikliyor iste feature'larini bilmemnesini

senin tutarsizlik dedigin seyler butce artisi ve talebin degismesiyle degisen dizaynlar, onlarin yapilip yapilamayacagini da tarafsiz olarak olcmeye ne benim ne de senin development tecrubemiz yetmez. adamlar kickstarter campgain bittiginde 8 (EVET YAZIYLA SEKIZ) kisilerdi, kendilerinin bile inanamadigi kadar ilgi gorduler. izin ver de az bi esneklikleri olsun o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...