Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

nası bi sn. Persistent Universe açık mı değil free trialcılara?

@Goering 'in bahsettiği Arena Commander modu oyunun. Sadece gireyim, arena dogfight yapayım diyosan onu oynuyosun. Oyunun asıl kısmı Universe modu.

edit: şimdi Spectrum'dan öğrendiğim kadarıyla persistent universe açıkmış abi herkese. lakin şu an serverlar down. O yüzden sanırım giremiyorsun. o skirmish-dogfight değil yani oyunun ana kısmı. bugüne düzeltirler mi bilmiyorum da yarın hallolur sanırım. PU'ya girmeden kapatmayın haftayı ? @akirafes i de tagleyem hayal kırıklığı yaşamasın hahah

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

26 dakika önce, Xenocide dedi ki:

@Goering 'in bahsettiği Arena Commander modu oyunun. Sadece gireyim, arena dogfight yapayım diyosan onu oynuyosun. Oyunun asıl kısmı Universe modu.

evet, oyleymis de combat mechanic'leri falan hosuma gitmedi. (bir ruhsuzluk var genel)

descent, xwing vs tie fighter, wing commander saga, wings ile buyuduk tabii...

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

abi o da herhalde şeyle alakalı ya, combat esnasında geminin hasar gördüğünü falan net anlamıyosun henüz. biri seni vurduğunda gerekli alarmları da accurate almıyorsun, muhtemelen efektler falan eklenir bi de onlara. çoğu zaman combat esnasında panellerde her şey normal gibi gözükürken ve hit almıyomuş gibi görünürken bi anda patlıyorum çünkü meğer shieldım düşmüş, üstüne adam gövdeyi delik deşik ediyormuş. lakin bunların visual karşılıkları doğru çalışmıyor hala. şu an doğru çalışan tek şey flight mekaniği. 

ha uçuş hissiyatı da hiç tatmin etmedi diyosan, o zaman ayrı. Gerçi onu da PU'da denemen lazım, uzaydan gezegene inip atmosferin içinde sürüp tekrar dışarı çıkmalı, istasyona inmeli kalkmalı falan hareketler yapıcan ki flight mekaniklerini hissedebilesin ? yoksa arena commanderda boş uzayda bi hissiyat yakalayamazsın çok.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, razzRaziel dedi ki:

suprise motherfuckers. 

u4keVT.png

ilk baş 11gb koyup sonra tekrar tıklamayıgerektiren bi 48gb update tam trollük örneği ya.

Aptal telefonda alintiyi silemiyorum.

160 kisilik queue soktu sonra launchera geri atti. Yine girdim bekliyorum. İyi ki almadan denk geldi su trial : d

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...