Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yabancı Diller.HELP

Krology

Öne çıkan mesajlar

Rusça,Çince,Japonca
Hangisini öğrenmenin zamanında sözele yönelmiş birine daha çok katkısı olur daha bir datlu olur sebepleriyle birlikte pls.

Akito said:

DAHA FAZLA SÖZELE YÖNELECEK. abi cidden açıklasana durumunu, önceliklerini.

Hehehe temem.

Öncelikle çevirmenlik,yazı-edebiyat alanlarında gelişimimi etkilemesini istiyorum ve bir çok kitabı orjinal dilinde okumak.
Gereksiz kalmasını istemiyorum ilerde şirketlere girerken kariyerimi iyi açıda etkilemesi için daha çok dil bilmenin katkısı olacağını düşünüyorum.Bu yüzdende alanım doğrultusunda gelişimimi hızlandırması benim yararıma olur.MAAŞIDA ETKİLESİN MAAŞIDA
Sosyal ağlarda paylaş

dillere özel bir yatkınlığın yoksa rusça öğrenmek daha kolay olur, ilk 1-2 kur hele çok kolay ama sonra sivriliyormuş orası ayrı, iyi bir (la ne yazmışız) rus hoca ile zevkli bilir olur dersler,

ha rusça ile turizm sektöründe çalışabilirsin, yazın alanya antalya, kışın yatış yapanları tanıyorum, tabii işin organizasyon v.s. ayaklarında çalışan
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
kolaylık olarak türkçe bildiğini düşünürsen
japonca en kolay olur. zaten çok benzer grameri vb,kelime ezberle hiragana katakana öğren biliyorsun japonca. kanjileri öğrenirsin zamanla.
çince diyalekti çok fazla alfabesi de zordur bence ama konuşması kolay olur altaic olduğu için
rusçada alfabe zor ama 5-6 sene rusyada yaşasan bile hata yapıyorsun sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...