Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fps Tadında U.S Soldier

Feuer

Öne çıkan mesajlar

noob ya işte, easy'de vurulmuş sdf.

sadece şu görüntüye bakarak adamın süper mal olduğunu söylenebilir. ama bunun öncesini falan bilmiyoruz belki aşırı yorgun ve uykusuz falandır. hani üstüne ateş açarlarken adrenalinden dirilip stamina boostlarsın da bilmiyorum o sırada mantıklı hareket edememiş işte başka nedenleri de vardır belki.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

abi yeminlen muhteşem bir yer internet ya. adam arkadaşlarım kaçabilsin diye ben açığa çıktım ateşi üzerime çektim demiş burada ise "niye açığa çıkıyor ki mal mı euheuah" deniyor (youtube'daki commentler de öle)

müthiş bir yer internet müthiş.

http://www.youtube.com/watch?v=9iXuFEqm3pg&feature=related
Sosyal ağlarda paylaş

ya yaptığındaki mantıksızlık şu: ateşi üstüne çekmek için başka bir saklanacak mevziye koşarsın. bulunduğu yer koşmaya müsait değil. saklanacak yer de yok. yoksa sokağın karşısına koşarsın ateşi çekmek için de böyle kayalık dağ yamacında ya vurulursun ya da ayağın kayar bayır aşağı yuvarlanırsın. iyi gene ayağını filan kırmadı düşünce.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

abi yeminlen muhteşem bir yer internet ya. adam arkadaşlarım kaçabilsin diye ben açığa çıktım ateşi üzerime çektim demiş burada ise "niye açığa çıkıyor ki mal mı euheuah" deniyor (youtube'daki commentler de öle)

müthiş bir yer internet müthiş.

e adam mal mı mal.internette paylamış insanlar doğruyu söylüyor

bu kadar insan haksız olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...