Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emekli Komutan CV'si

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

SeaGle said:

Adamın asker olması disiplinli olması iyi de, emir komuta zinciri muhabbeti oluşturmaya kalkarsa iş yerinde huzur kaçar.

İster istemez alışkın olacak emir vermeye, ve her emrinin yapılmasına. Şimdi aynı pozisyonda olan bi adama da bu şekilde bi tavır takınmaya kalkarsa falan o iş kötü olur. Huzursuzluk çıkarabilir yani.

genelde anlattığın gibi söyleniyorda, istisnalar haricinde öyle değil.

Bu arada fabrika gibi kurumlarda bu gibi adamlar iyi iş çıkartır diye düşünüyorum. Keza paramı alır işime bakarım dememiş, farklı dallarda da koşullar müsade ettiği sürece kendini geliştirmiş. bir asker emeklisinden de beyaz yakalı duruşu beklenmemeli zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

benim anladığım dalga geçmek için açılmamış başlık, şu özelliklere sahip birisinin ilgisiz bir şirkete iş için başvurması ve bunun için sunduğu özellikler garip.

gidip bir güvenlik şirketine başvursa mesela oldukça mantıklı olurdu.

bir de bazı şirketler askeriye ile iş yapmak için emekli asker istihdam ediyor hep. belki öyle bir faydası da olur.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

ben konu açılacak kadar ilgi çekici kısmı anlayamadım. komik desen değil, adam yazmış işte ne olduğunu. kendini yetiştirebildiği kadar yetiştirmiş, üstüne hobisi falan da var, hangi pozisyona alacaksınız ona göre değerlendirirsin veya değerlendirmezsin orası ayrı da, ayrı bir konuyu hak edecek kısım ne?

emekli komutanlar şirketime girmek için sıra oluyo izlenimi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

ben konu açılacak kadar ilgi çekici kısmı anlayamadım. komik desen değil, adam yazmış işte ne olduğunu. kendini yetiştirebildiği kadar yetiştirmiş, üstüne hobisi falan da var, hangi pozisyona alacaksınız ona göre değerlendirirsin veya değerlendirmezsin orası ayrı da, ayrı bir konuyu hak edecek kısım ne?

emekli komutanlar şirketime girmek için sıra oluyo izlenimi mi?

komik olan asker olması.
yıl 2012, iktidar akp, halen "askerim" diye cv hazırlıyor.
terbiyesizlik direk.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar da parlak diil abi cv.komando temel,bildigin ic guvenlik ben dahi aldım o egitimi.
parasutle atlama onda da ne oldugunu,yere inip ayagını kırınca anlıyosun.o da cok kasıntı bisi degil.
askeri ekmek fabrika komutanlıgıda tamamen yatıs bi is eminim cogu zaman fabrikaya dahi ugramamıstır.
askeri tarafı zayıf,standart rutbeli cv si.fakat askerlik sonrası bos durmamıs bisiler yapmıs,kendisine katmıs.
rutbesi muhtemelen albaydır cunku subay altını askeri fabrika komutanı yapmazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...