Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HD iskender fiyaskosu, yemeyin yedirtmeyin.

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Açıkçası Tepe Nautilus'daki HD o kadar da kötü değil. 5 - 6 sefer gittim, misafirlerim de vardı. Baya iyi karşıladılar her seferinde. 6 kişiyiz dedik ve üç masa birleştirdiler, siparişleri hep ilk dakikada aldılar, 10dk içinde de iskenderler geldi. Kalabalık olduğunda 15 dakika olduğu da oldu ama normal. Tad olarak da hiç fena değil.

Bir de nautilus HD'yi deneyin.
Sosyal ağlarda paylaş

HD'nin hiçbir şubesinde iskender öyle normalin üzerinde lezzetli değil ki, en fazla standart yani, bazen daha bile kötü. HD'nin iskenderine güzel diyen adam hayatında 3 yerde falan iskender yemiştir yani muhtemelen.

Önceden tabaklara dizip dizip ısıtıp getiriyorlar işte, boşuna demiyorlar "dikkat edin tabak sıcaktır" diye. İskenderin altındaki pideler komple bayat, gününe göre masaya gelen bile bayat. Adını ve tabelasını süslü koyup, mekanın içini güzel yapıp, piyasa alışveriş merkezlerine de yerleşince millet tadını da güzel sanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

alla alla.. ben yemişimdir 5-10 defa hd'den. çoğunlukla nautilus'ta. hiç servis sıkıntısı yaşamadım. bir defa bile.. direk ne istediysem getirip önüme koydular. Ne geç kalındı, ne kötü servis vardı.. tad olarak 10 numara iskender değil ama yeniyor her türlü.

yakınlarındaysam 15 lira vereceğime 25 lira verip iskenderi niyazibey'den yerim orası ayrı konu.
Sosyal ağlarda paylaş

MeSh said:

alla alla.. ben yemişimdir 5-10 defa hd'den. çoğunlukla nautilus'ta. hiç servis sıkıntısı yaşamadım. bir defa bile.. direk ne istediysem getirip önüme koydular. Ne geç kalındı, ne kötü servis vardı.. tad olarak 10 numara iskender değil ama yeniyor her türlü.

yakınlarındaysam 15 lira vereceğime 25 lira verip iskenderi niyazibey'den yerim orası ayrı konu.

Hizmet falan açısından ben de çok bir kötülüğünü görmedim, arada da yerim de, AVM'de falanken fastfood istemediğim için Mc ya da BK falan yerine buraya gidiyorum arada. Ama gerçek iskendere göre çok daha kötü olduğunu bilerek yerim. Gerçek iskender bu ya da yiyebileceğiniz en güzel iskenderlerden falan diyenler var.
Sosyal ağlarda paylaş

iskenderin dandigi de hic cekilmiyo cidden. cok yerde yedim iskender ama cogunda burda bir daha iskender yemem diyip ciktim.

pendikte bi yerde, kadikoydeki bursa iskenderde, bursada, bandirmada bi yerde bir de baydonerde iskenderi keyifle yedim su ana kadar. en son da baydonerde yedim. bursada 20kusur lira vericegim 1.5 iskendere 13 lira mi ne verip ayni lezzeti bulmak ilac gibi gelmisti
Sosyal ağlarda paylaş

Büyükşehirlerde yiyebileceğimiz en güzel iskenderlerden birisini yapmıyor da, her yerde bulunabiliyor.

AVM'ler icat olduktan sonra insanlar kebapçı vs. aramaktan vazgeçti. AVM kebapçıları da zaten HD usulü çalışıyor, hazır dondurulmuş vs. olarak gelen yiyecekleri ısıtıp/mangalda pişirip önümüze koyuyorlar. Zaten başka türlü yetişemezler.

HD'de de yedim, Baydöner'de de yedim, ikisi de aynı, dönerleri çok lezzetli değil (bunun nedeni de her şeyden öte gazlı/elektrikli ocakta pişiyor olması dönerin.)

Çalışanlar konusunda hiç sıkıntı yaşamadım her ikisinde de ama mümkündür, garsonlar genel olarak hayvanlaştı son 10 yılda.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bir arkadaş sağolsun Uludağ Kebapçısından torpilli, geçen gittik adam başı 15 liraya yedik çıktık.

HD de yıllar önce bir kere yemiştim de artık o ana mı özeldi yoksa genel mi öyle bilemiyorum, etler çok büyük kesilmiş halde geliyordu. Böyle turistik yerlerde satılan dekor amaçlı kilimler gibi parçalar yiyordum resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...