Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Old School Oyunlar

nordlydian

Öne çıkan mesajlar

Bu aralar eski rpg ve strateji türü oyunlara sardım. Şöyle kutulu bir arşiv yapmak istiyorum önerebileceğiniz oyunlar var mı?

Aldıklarım;
- Fallout Trilogy
- Unreal Anthology
- Overlord 2
- Lionheart : Legacy of Crusader
- Disciples II Gold Pack PC
- King's Bounty : The Legend
- Hard To Be A God
- Dawn of Magic
- Warhammer 40k: Dawn of Dark Crusade
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

Bu aralar eski rpg ve strateji türü oyunlara sardım. Şöyle kutulu bir arşiv yapmak istiyorum önerebileceğiniz oyunlar var mı?

Aldıklarım;
- Fallout Trilogy
- Unreal Anthology
- Overlord 2
- Disciplines II Gold Pack
- Hard To Be A God
- Dawn of Magic

gog.com
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

Aldıklarım;
- Fallout Trilogy
- Unreal Anthology
- Overlord 2
- Disciples II Gold Pack PC
- Hard To Be A God
- Dawn of Magic

overlord 2 kötü, lionheart kötü, hard to be a god meh, dawn of war oldschool ?...

ulan "eski oyun" diyince aklına böyle şeyler mi geliyor...

insan bi dungeon keeper, duke nukem 3d, quake 2, sanitarium, planescape torment, starcraft, lemmings, deus ex, half-life, monkey island, prince of persia, gods, descent, falcon 3.0, sim city, blood, diablo, jazz jackrabbit, theme hospital, pod, omikron, urban chaos, monkey island, day of the tentacle, tyrian, thief, need for speed 2, another world, abuse, mechcommander, x-com ufo defense, max payne 2, mech warrior 3, american mcgee's alice, morrowind felan koyar oraya...

bu arada 5 yıl önceki büyük kutu oyun koleksiyonumun resmini çekmiştim,
onun üstüne biraz daha koydum ama öyle fotoğrafı çekilecek kadar ciddi bir artış olmadı,
steam ve gog sağolsun paralar hep onlara gidiyor...

http://i.imgur.com/kq464.jpg

ha kutulu derken dvdbox diyorsan, gene 5 sene önceki arşivden (bu daha fazla gelişti, bi ara tekrar fotoğrafını çekecem)

http://i.imgur.com/PJKMw.jpg

dvdbox olarak arıyorsan zaten yukardaki oyunlar türkiye'de satılmıyor, git gog'dan satın al (hem evde yer de kaplamaz ehu)
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

rpg ve strateji demiş, bi Fifayı yazmamışsın oraya

old school oyunlar demiş, bu sıralar rpg ve stratejiye sarmış, direk olarak rpg ve strateji önerin dememiş.

yazdığım oyunlara yorumun "bi fifayı yazmamışsın oraya" ise, bu topicte hiç işin yok, çıkşarı, çık, ÇIK!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...