Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hagi nin heykeli neden dikilmez

fenn

Öne çıkan mesajlar

Bundan önceki yazdıklarımın hepsi alıntı idi ve yazmayı unutmuşum. Gerçi benim sözlerimde olsa sorun değil aynı şeyleri düşünüyorum. Ayrıca hagi alex ile değil maradona ile kıyaslanabilecek bir futbolcu...

Geçin bu ayakları hagi nin yok karakteri alex kadar değilmiş falan filan.Burada futboldan konuştuğumuzun farkında olmayanlar var veya nasıl çamur atarız diye artık normal ötesi çaba sarfediyor bazıları...

Hagi nin gs ye kazandırdıkları ortadadır. Türkiye de kimseye nasip olmayan uefa kupası tek başına yeter. Alex ile ben gaziantep sporu yensem ne olur yenmesem ne olur.

Alex te sevdiğim ve heykelinin dikilmesini desteklediğim futbolcudur orası ayrı bi konu
Sosyal ağlarda paylaş

Birde devlete ait parka dikiliyor heykel o ayrı mevzu.Fb ye ait yerlere dikilse ok. O zaman gs de gülhane parkına diksin heykel.

Böyle bir yeteneği göz göre göre unutulup gitmesi olacak şey değil. Gs bu konuda becerikli , zamanında gs yi şampiyon yapan ve süper kupa aldıran luçesku yu bile kovar gibi gönderdi. Aferin gs.

Yemin ediyorum uefa ve süper kupayı gs dışında biri alacak takımın hepsinin heykelini dikerlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...