Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity

Norak

Öne çıkan mesajlar

Darklight1903 said:

konuya donduruyorum olayi;

1.75m'deyiz. son 4 gunde 650k yani. hic fena degil bence. bakalim ikinci haftanin sonunda nerelerde olacak. son hafta ilk haftanin yarisi kadar bi' performans bekliyorum ben. reklamlar, son dakika gazlari falan.

pr kasarsa daha epey para götürürler
şu ritim çok iyi yani timeın tech sitesindeki makalenin vs bariz faydası oluyor
biraz viralleseler biraz total biscuit gibi gavatlara falan söyleşi yapsalar 3m çok rahat görürler
Sosyal ağlarda paylaş

6 wizard'dan olusan imbastik grubumu hidden territory'ye koydurup fun amacli friendly fire'dan oldurturdum param olsa fdjskfj.

sunu sevdim ama;

'Despite this, some individuals do employ firearms for one specific purpose: close range penetration of the arcane veil, a standard magical defense employed by wizards. The arcane veil is powerful, but it does not react well to the high-velocity projectiles generated by arquebuses and handguns. As a result, more wizards who previously relied on the veil and similar abjurations have turned to traditional armor for additional defense. '

acaba ne gibi -'leri olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Setting başarılı evet. Baya bi eberron esintisi var ama eberron da oynadıktan sonra beğendiğimiz bi setting olmuştu. Şu soul olayında lionheart benzeri techte eski büyüde güçlü civler olabilir, reflexive in hiç beceremediği bi hikayeydi.

Kaprisli tanrı D&Dnin özellikle çok giremediği bi alan oldu hep, alignment sistemi yüzünden belirli rolleri mottoları oldu tanrıların. Tam olarak yunan tanrıları gibi tanrılar gördüğümüz bi setting hatırlamıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Planescape biraz über-setting ama. Hatta settingden çok kozmoloji, D&D dünyalarını birbirine bağlayıp temel mekaniklerin nasıl çalıştığını açıklıyor. Hiç olmayan bi dünyanın üzerine planescapeini kuramazsın. Obsidianın eternity hikayesiyle sınırlı kalacağını sanmıyorum, adamlar hardcore pen&papercı çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

onyx engine hakkında bilgim yok aslında,
ama unity engine'e geçmiş olmalarına sevindim. farklı platformlara oyunu uyarlamak çok kolay, ve directx 11 gibi güncel teknolojileri de destekliyor.

dungeon siege 3 çok buglıydı, çalıştırmak için, multiplayera girmek için vs çok uğraşmıştım. unity ile hazırlarsa işleri de kolaylışır diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

setting tanımı güzel ama yine de klasik o yüzden sanırım haritalı olanı almayacağım. oyun baya güzel olabilir ama setting planescape gibi cult olmaz diye düşünüyorum

Planescape Kaede'nin dediği gibi fazla meta.

Teknik olarak setting bile değil, settinglerin kesişerek yansıdığı bir reality zaten.

Of Sigil ne iyisin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...