Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Takip olayı

Pluton

Öne çıkan mesajlar

Selamlar, bir tanıdığım liseye yeni geçmiş oğlunu GPS'den takip etmek istiyor telefonu aracılığıyla. Biliyorum biraz garip ama kendine göre haklı nedenleri var.

Çocuk Samsung Galaxy kullanıyormuş. Öyle bir program lazım ki çocugun telefonuna yükleyeceğim (hatta gizli çalışır durumda olması tercihimdir) ve internetten map'de nerede olduğunu görebileceğim bir app gibi birşey lazım. Var mıdır böyle birşey ?
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden gps mi vardı ya

milyonlarca insan lise okudu bitirdi.birşey olacağı varsa olur.sapıklık derecesi önlem saçma açıkcası.20 yaşındaki genç sevgilisini takip ettiren 50 lik zengin iş adamı misali.ne saçma bi güven anlayışı varmış ailenin

liseli adam.okuldan kaçıcak gezicek tozucak.

ben sabah evden cıkarken anneme bugun okuldan kaçabilirim nargileye gidicez diyordum.

bıdı bıdı yapardı ama anlayış gösterirdi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
Pluton said:

Selamlar, bir tanıdığım liseye yeni geçmiş oğlunu GPS'den takip etmek istiyor telefonu aracılığıyla. Biliyorum biraz garip ama kendine göre haklı nedenleri var.

Çocuk Samsung Galaxy kullanıyormuş. Öyle bir program lazım ki çocugun telefonuna yükleyeceğim (hatta gizli çalışır durumda olması tercihimdir) ve internetten map'de nerede olduğunu görebileceğim bir app gibi birşey lazım. Var mıdır böyle birşey ?

mspy

mspy

mspy

babam bana yapsa parentlıktan reddederdim ama lokasyon mesaj whatsapp arama logları vs herşeyi raporluyor, iyi bir internet paketi alsın asdas
Sosyal ağlarda paylaş

pronetin panik butonu ya da muadilleri var, hani çocuğun devreye giriyor senin istediğin hizmet değil ama ücretsiz bununla başla, onun dışında ya böyle bir takip yazılımı kuracaksın ya da avea falan 5 para etmez türkcellden şirket hattı alıp ekip takipten bakıcaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam baba olarak telaslanmakta hakli, Adana Mersin vesaire eski Adana Mersin degil. Hani zaten cok akli selim yerler degildi mahallelerin yarisi, simdi Suriyelilerin gocleriyle iyice zivanadan cikti.

Haliyle su yeni yakin gidip gormediyseniz, kenar mahallelerin kiyisindan gecmediyseniz bilgisayar basindan yorum yapmaniz cok mantikli degil.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.socialmom.com.tr/tr/anne/cocuk-takip-cihazi-smartie/
şöyle bişi buldum ama kullanan kimse yok,dolayısıyla düzgün çalışıyor mu emin değilim.
Geçen senki özgecan olayı,sokaklardaki suriyelilerin gasp girişimleri,geçen sene mersinde ögrenci servis minibüsüne ateş edilerek bir öğrencinin yaralanması vs bir suru olay var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...