Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Psycho-pass

Kaede

Öne çıkan mesajlar

Bayağı güzel gidiyo, 5 te çok iyiydi.

Ama şu infaz sistemi bayağı abartı ya. Hayır bir de sırf saçma değil, üzerine bir de aşırı yersiz şekilde kullanıyolar.

Silahları da pek beğenmedim açıkçası. Seriye özgü, ikonik bi objeler filan olsun diye tasarımı abartmışlar da bence çok yapay durmuş. Üstte dendiği gibi modlar arası geçişler saçma, silahın vır vır vır vır her uyarı için saatlerce konuşup durması saçma, lethal mode un abartı derecede brutal olması saçma, konsept olarak bayağı başarısız olmuş bence.

Adamın etrafını çevirmişsin, odada sıkışmış, yapıcak hiçbirşeyi yok, direkt infaz. Ben öldürme demiyorum, önce polisliğini yap yakala, sonra hobi olarak yine öldürürsün. Paralyzer modda vursan, sonra sorgulasan filan, idam edersin yine, kimse niye olay yerinde adamın bağırsaklarını tavana saçmadın da gittin hapishanede öldürdün demez yani.

LETHAL ELIMINATOR LOL!
Kiminle konuşuyodu bu ya?

önce bi sorsana lan!

Sosyal ağlarda paylaş

masaoka serinin direkt no-nonsense çarı, ne varsa dedelerde var. (TM)

5

bölüm çok iyiydi ama cidden şu dirty harry styla önce sıkıp, sonra "kimle konuşuyordu acaba" demeleri beni benden aldı lol.

güzel gidiyor ama seri, prod ig'nin böyle projeler yapması lazım devamlı.

tabancaları firaxis'in xcom ekibi tasarlamış, confirmation seslendirmeleri bitmeden kullanamıyorsun. :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...