Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dominos pizza ve dolandırıcılık

autoshape

Öne çıkan mesajlar

autoshape said:

bu adamların gerçekten dolandırıcı olduğuna inanmaya başladım. 2 tl farkla sarmısaklı kenar çıkartmışlar fakat yemek kısmet olmadı. sürekli normal kenar gönderiyorlar. notta belirttiğimiz halde. farkı da alıyorlar. haliyle kapıda bakmıyorum pizzanın içine sonra kim uğraşacak diyorum ama kafam attı sonunda. işin ilginç yani bir kaç dominostan sipariş verdik hepsi aynısı yapıyor. cihangir, göztepe, acıbadem. hani biri yapsa neyse ama hepsi aynısını yapıyor. sizin de başınıza geliyor mu bu durum?

bu doğru yalnız bana da 3 kere falan oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

yanlis gondermissiniz diyip hakkini aramazsan adamlari da dolandiricilikla suclayamazsin.

bi de yemek sepetinden isteyince yemeksepetine şikayet atıyorsun, onlar hallediyor her şeyi heh, sonra firma arayıp "özür dileriz valla afedin abi bizi" diyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Sipariş konusunda bir kere problem yaşadım, hemen çözdü yemeksepeti. McDonalds'dan sabah kahvaltı olarak hotcakes söyledim ofise, sonra daldım işe falan, baktım 1 saat oldu gelmedi. Yemeksepetine girdim, canlı destekten anlattım "siparişiniz yoldaymış" cevabı aldım.

Sonra aradan 1 saat daha geçti, tekrar sordum "siparişiniz yolda" dediler. Dedim "yuh, iptal edebilirseniz sevinirim siparişi" dedim.

5 dakka geçti McDonalds'tan aradılar. "işte yemeksepetinden bilgi bize ulaşmadı, şuan ekrana bakıyor gözükmüyor siparişiniz, çok özür dileriz, isterseniz şimdi yada yarın bedava yollayalım." falan dediler çözdüler. Gayet naziklerdi.

Domino's'tan da böyle bir sorun yaşıyorsan hakkını düzgün aramadan "dolandırıcı" olarak bahsetmen biraz yanlış. Yemeksepetine bildir, puanını ver, defalarca aynı sorunu yaşadım diyorsun, o zaman gelen pizzayı kontrol et yani.

Ha ayrıca şu hepsini döver:

http://www.canadianfreestuff.com/wp-content/uploads/2012/07/Dr.-Oetker-Ristorante-Pizza.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

bana sorarsanız, paticik bayanların ilgisini çekti ortam bozuldu. Zaten bu laf sokmaların %90 ı karıya kıza hava atarım karizma olurum, msndende linklerim bakarsın iş çıkar derdi değilse ben ne olıyım. Şu zamandır buradayım, forumda 2 bayan üye olduğunu biliyorum, emaleth ve athe zaten forumun bir formatı vardı bayan erkek derdi yoktu, çoğu zaman onlar bizden delikanlıydı, şimdi bu altertiki tipler geldi, olay boka bağladı.Ayrıca patiden Din öğrenecek arkadaş,eh be kardeşim bu kadarmı sosyopatsın, sanal alemde kendine din mi arıyorsun?
yada politika tartışması yapanlar için, hiç mi arkadaşınız yokta onla tartışamıyorsunuz bunları? burası günlük hayatta konuşulamayan geyik ve lakırdılar içindi, mesela gaming. Takside adam kestik dedikmi yada kafede bize tip tip baktıkları için burayı kullanıyorduk. o günler geride kaldı, burası daha çok altertiki çirkin kızların sivilceli ergenlerle eyleşip günlük hayatta ezilen egolarını tatmin etme yerleri oldu, ama o arkadaşlarada 1 çift sözüm var, bu kafayla nasır tutar evladım.

yeni copypasta bu niye popüler olmadı beklediğim kadar

düzeltme: olmuş lan unutmuşum
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

bir de kolayı kasten çalkalayıp getirenler var, bahşiş verirsen ABİ YOLDA DÜŞTÜ AÇARKEN DİKKAT ET diyolar. vermezsen FIŞSKSKSK

fil hafızası maşaallah. o herif bu forumdandı. babam tüm paramızı kumarda kaybetti, aslında ben bu alt sınıflara ait değilim, mecburiyetten dominos'ta çalışıyorum diye çemkiriyordu bir de.
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

goldbären said:

bir de kolayı kasten çalkalayıp getirenler var, bahşiş verirsen ABİ YOLDA DÜŞTÜ AÇARKEN DİKKAT ET diyolar. vermezsen FIŞSKSKSK

fil hafızası maşaallah. o herif bu forumdandı. babam tüm paramızı kumarda kaybetti, aslında ben bu alt sınıflara ait değilim, mecburiyetten dominos'ta çalışıyorum diye çemkiriyordu bir de.

nerdeydi o
Sosyal ağlarda paylaş

yemeksepeti'nden sipariş verirsem, büyük çoğunlukla burger king'den sipariş veriyorum. sebebi ise; mersin'de forumun orada oturuyorum, sipariş verdiğim restoranların hepsi en fazla beş dakikalık yürüyüş mesafesinde. burger king hariç bütün restoranlarda mutlaka ama mutlaka bir sorun çıkıyor. ya patates getirmeyi unutuyorlar ya içecek yolda dökülüyor ya bir saat sonra teslimat yapıyorlar ya soğuk getiriyorlar ya eksik başka bir malzeme oluyor. illa bir sorun çıkıyor ve illa yemeksepeti canlı yardımda dert anlatmak zorunda kalıyorum. bir tek burger king'den yaptığım siparişlerde hiç eksik olmuyor. sosuna kadar tam getiriyorlar. bazen on dakikada teslim ettikleri oluyor.

bir de dominos'un yüzsüz çalışanları var tabi. adamları özellikle mi seçip işe alıyorlar nedir. 45 dakika/1 saatte teslimat yapamıyorlar. canlı yardımdan derdimi anlatıyorum, siparişinizden ücret alınmayacak diyor her kim cevap veriyorsa. kapıda bir şekilsiz surat beliriyor. sanki parasını gasp etmişim adamın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...