Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knights of the Old Republic II

GERGE

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Çalışıyor. Ama kasman gerekiyor. Anlatayım:

Önce bunu indir, yamayı boşver, exe dosyasını değiştir.

Sonra bunu indirip Kotor II klasörünü göster. Çözünürlüğünü yamala programla.

UI fixini indirip Override (ya da böle bişiydi, görürsün) klasörüne at: 16:9 - 16:10

Çözünürlük olarak da her çözünürlük çalışmıyor. Önce kendi monitörünün native çözünürlüğünü dene, çalışmazsa (çalışmaz ile dialoglar görünmezseyi kast ediyorum) 10 aşağı, 20 yukarı oyna çözünürlükle. Mesela ben 720p ekranımda ancak 1280*768 oynayabildim. 1366*785'di ondan sonra en iyi çalışan. birazını görmemek yerine kenarlarda 40'ar piksel boşluk bırakmayı tersih ettim. bir pattern aramaya çalışmadım ama arasak bulunur kolayca.

Steam'e güncelleme demeyi ve cut content yamasının 1.8 versiyonu yüklemeyi de unutma.

abi böyle bişi varsa kusura bakmasınlar almam. almanın tek esprisi bu saatten sonra tık diye basınca herşeyi tıkırında başlaması. bin bir türlü fixle vs uğraşacaksam gider korsan indiririm aynı şey.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
Dinlemeyek hata etmişim işte. Çok bug vardı yine, bir sürü tamamlanmamış plot thread vardı, ama güzeldi.

Revan'ın romanını aldım dün, ona giriyorum. Old Republic sardı beni. Knights of the Old Republic'i yüklüyorum şimdi de iPad'e. Neyi varsa okumayı planlıyorum bu dönemin.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:
Revan'ın romanını aldım dün, ona giriyorum. Old Republic sardı beni. Knights of the Old Republic'i yüklüyorum şimdi de iPad'e. Neyi varsa okumayı planlıyorum bu dönemin.
hangi roman? old republic romanı olarak bir tane okudum, adını bulup yazayım, da öyle çok iyi değildi. bane trilogy yanında byağı kötü.

fatal alliance mış.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
GERGE said:

Çalışıyor. Ama kasman gerekiyor. Anlatayım:

Önce bunu indir, yamayı boşver, exe dosyasını değiştir.

Sonra bunu indirip Kotor II klasörünü göster. Çözünürlüğünü yamala programla.

UI fixini indirip Override (ya da böle bişiydi, görürsün) klasörüne at: 16:9 - 16:10

Çözünürlük olarak da her çözünürlük çalışmıyor. Önce kendi monitörünün native çözünürlüğünü dene, çalışmazsa (çalışmaz ile dialoglar görünmezseyi kast ediyorum) 10 aşağı, 20 yukarı oyna çözünürlükle. Mesela ben 720p ekranımda ancak 1280*768 oynayabildim. 1366*785'di ondan sonra en iyi çalışan. birazını görmemek yerine kenarlarda 40'ar piksel boşluk bırakmayı tersih ettim. bir pattern aramaya çalışmadım ama arasak bulunur kolayca.

Steam'e güncelleme demeyi ve cut content yamasının 1.8 versiyonu yüklemeyi de unutma.

ilk link nası bişi abi bulamadım nereden indirilicek
Sosyal ağlarda paylaş

TSLRCM'nin son versyonuyla çözünürlük patchleri çalışmıyor, exeye müdahele etmek gerektiği için 1.8.2'nin değişikliklerinin üstüne yazıyor çözünürlük patchleri. Ben de elimde widescreen olmasına rağmen standartla oynuyorum, sadece ekranın kenarlarına yayılmıyor başka sorun yok. Widescreenden çok daha önemli restored content.

Şurdan indirebilirsiniz bu arada son versyonu

http://deadlystream.com/forum/files/file/197-tsl-restored-content-mod/
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...