Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow'da Kim, Ne Karakteri Oynatacak?

StRencher

Öne çıkan mesajlar

said:
Sam, 13 Ağustos 2004 03:40 tarihinde demiş ki:çıkan çatışmada, eşkıyabaşı throll ölü olarak ele geçirilmiştir.. yardakçısı gram icecream üç buçuk atmak suretiyle güvenlik güçlerinin elinden kaçmayı başarmıştır..

Warcraft 3 ü bitirip Orcların son demosunu izleyen bir insan nasıl olur da böyle bir laf eder aklım hayalim almıyor . . .

Sam senin light elf olduğuna dair dedikodular var ne diyorsun? O kızıl sakallarda takmaymış..[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Son nüfus sayımına göre;
Paticikten toplam 65 arkadaş Wow oynayacak.
Bu 65 kişinin 44'ü Allience, 21'i Horde.

Allience'ta;
16 kişi Human
15 kişi NightElf
12 kişi Dwarf ve
1 kişi Gnome.

Horde'da;
13 kişi Orc
6 kişi Undead
2 kişi Tauren ve
Kimse Troll seçmedi.

Sınıflar ise henüz tam belirlenmiş değil çünkü halen iki meslek arasında kararsız olanlar ve hiç meslek belirtmemiş olanlar var.

Umarım sayımız gün geçtikçe artmaya devam eder.[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

eğer bende horde oynarsam trooll oynarum

AMA DWARF DOVEEEEER![signature][hline]ben-olm nooblara yazık deelmi,reskill çme lan çolouğa çocuğa,yiyosa gel ban karşı dur!

eragset(eraq)-çekerim lan,dirilmeselrmiş,kim dedi onlara oyunu bilmeden gelsinler buralar noob lara olum,nooblar lame,olm sende lamersin seni kesecem.
Sosyal ağlarda paylaş

dwarf demişken, şimdi oyundaki cleric'e en yakın class hangisi?

juniorx in paladin ve priest videolarını izledim netekim ama bi sonuca ulaşamadım, priest metal armor giyebilse cleric olacak gibi duruyor. zaten elinde gürz ile başlıo oyuna. ama şu anki haliyle clerice benzemiyor.

Paladinde zaten paladin adı üstünde, ama öbür karakterlerin dışında dwarf açarsam şöle sakallı kıllı kaslı bişi, paladin olcak gibi bu gidişle. benim Dwarven Cleric saplantımı tatmin etmem lazım sonuçta :)[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

Bende neden kimse troll seçmiyor acaba diye düşünüyordum ki mesajlarınızı okudum.
Çoğunuz Horde'da olsam Troll seçerdim diyor. Demek ki Allience'ı seven insanlar troll'ü de seviyor. Sonuç olarak da şunu söyleyebilirim ki demek ki Troll insancıl görünüyor :)
Halbuki Troll'ler Horde'un en -ve tek- vahşi ırkı. Forsakenlar bile bir derecede sakin. bırak Orcları (çünkü onlar soyludur) Chaos Orc'lar bile onlar kadar berserk olamıyor, kimse onlar gibi aç kalınca kendi ırkını yiyecek kadar şerefsiz değil.
Yani tekrar şu sonuca ulaşılıyor ki aslında Allienceda da şerefsizlik var :)[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

Dedikodulara göre light elflerin ve high elflerin ataları olan ilk elfler aslında azeroth un creator ırklarından (başka portallarla dünyaya gelmeyen, ilk o dünya da yaratılan yani) Troll lerin well of eternity yi bulup akabinde elfe dönüşmesiyle oluşmuş. Well yokedilince bunların piskopata bağlamalarının sebebi büyü açlıklarının yanında içlerindeki troll ün ortaya çıkması. Zaten jungle trolllerinde çok eskiden bir medeniyeti varmış. Gerçi unofficial bilgi bu. Ama neden olmasın :)[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 14 Ağustos 2004 21:07 tarihinde demiş ki:
Dedikodulara göre light elflerin ve high elflerin ataları olan ilk elfler aslında azeroth un creator ırklarından (başka portallarla dünyaya gelmeyen, ilk o dünya da yaratılan yani) Troll lerin well of eternity yi bulup akabinde elfe dönüşmesiyle oluşmuş. Well yokedilince bunların piskopata bağlamalarının sebebi büyü açlıklarının yanında içlerindeki troll ün ortaya çıkması. Zaten jungle trolllerinde çok eskiden bir medeniyeti varmış. Gerçi unofficial bilgi bu. Ama neden olmasın :)
creator dediğin titanlar.mesela sargeras.dünyayı titanlar yaratıyor, sonra sargeras öbür titanlara bilet kesiyor.trolllerin elfe dönüşmesi veya elflerin titan kaynaklı olmasını daha önce duymadım yazış bence.
elften dönme naga var işte ırk dönüşümü olarak.[signature][hline]Prawler, 25 Mayıs 2003 11:15 tarihinde demiş ki:
Sonra kendimi gerçekten de boşlukta buldum. O anda içimi bir huzur kapladı.
Sosyal ağlarda paylaş

Creator race derken D&D cosmology deki anlamıyla kullandım. Yani herhangi bir dünya tanrılar-titanlar vs. tarafından yaratıldığında orda yaşamaya başlayan ırklar. Misal elfler Torile başka portallardan geldiler ama insanlar ve sahuaginlerin ataları Toril ilk yaratıldığında orda gözlerini açtıklarından creator ırk sayılıyor.
Neyse işte, bu iddaya göre azeroth da ilk uyanan ırk elfler değil, daha önce trolller var ve bunlar well of eternity yi buluyor, well de bunları elf yapıyor. Akabinde elfler naga oluyor şu ada sulara gömülünce. Yani nagaların da atası Trolller :) Ama dediğim gibi unofficial bişey, worldofwar.net in forumlarında tartışılıyordu bi süre önce.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

-In time, a primitive tribe of nocturnal humanoids cautiously made their way to the edges of the mesmerizing enchanted lake. The feral, nomadic humanoids, drawn by the Well's strange energies, built crude homes upon its tranquil shores. Over time, the Well's cosmic power affected the tribe, making them strong, wise, and virtually immortal. The tribe adopted the name Kaldorei, which meant "children of the stars" in their native tongue. To celebrate their budding society, they constructed great structures and temples around the lake's periphery-

diyor tarih, ama tribe of nocturnal humanoid in ne olduğunu söylememiş, yani trollde olabilir.

Ayrıca:
-The Titans empowered a number of races to help them fashion the world. To help them carve out the fathomless caverns beneath the earth, the Titans created the dwarf-like earthen from magical, living stone. To help them dredge out the seas and lift the land from the sea floor, the Titans created the immense but gentle sea giants-

da diyor, yani elfleri de yarattılar titanlar diye bi bilgi yok.

bundan sonrada Well of Eternity yaratılmış.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice: hoca orc'un akli sonradan gelirmis iste..

strencher: fallout'a niye laf ediyormusum ki? ha ayrica horulde bütün dünyanin basina is çikaran issis güçsüz takimi taa ilk oyunlardan beri. sonradan 100 numara 3 adli oyunda çevirdiler güya son anda..

cüce: evet böyle nefret ve kin kusuyorum üzerine mesela su anda, gidip üstünü basini temizlemen gerekecek..

not: böyle biri yok, sadece türkçe karakterler niye çikmiyor mesajlari yazarken onu anlamadim..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

valla eğer eylülde-ekim arası adsl alabilirsem Nightelf-Druid olacağım...[signature][hline]Yukarda yazılan tüm saçmalıkların telif hakları yazan salağa aittir.Yazardan izin alınmadan quote edilmesi, editlenmesi veya silinmesi halinde bu eylemleri gerçekleştiren kişiye yazar çok pis Beddualar edecektir.Bedduaların işlememesi olasılığına karşı yazarın bu eylemi gerçekleştiren kişiyi h3kl3m3 hakkı saklıdır.Copyright @ 2001, PUMA.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...