Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow'da Kim, Ne Karakteri Oynatacak?

StRencher

Öne çıkan mesajlar

said:
StRencher, 05 Eylül 2004 01:34 tarihinde demiş ki:
Hmm Alliance'ta tek Human Rouge ben olucam galiba.

Söyler misiniz, neden Rouge sınıfının yanında Night Elf'i tercih ediyorsunuz?

kendi adıma cevap veriyim
ırkın özelliklerini, artılarını eksilerini bilerek değil, sadece kendimi bu oyunda humandan çok nightelf olarak hissettiğim ve öyle olmak istediğim için

yoksa belki human rogue çok daha iyi bir sonuç alınabilecek bir seçim olabilir bilmiyorum orasını ^_-[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ana karakter olarak şüphesiz human oynayacaktım zaten. eh class olarak da warrior'dan şüphem yoktu. o yüzden çok az tereddütle ana karakterimde human warrior olarak karar kıldım.

ikinci karakteri de rogue istiyordum. ama iki karakter de human olmasın diye başka ırk seçmem gerekiyordu. gnome ve night elf arasında kararsız kaldım. ama ilerde gnome açarsam mage açarım şirin mage olurum diye düşündüm nightelf rogue'da karar kıldım.

ayrıca human'ların abartı kaslı olması ve night elf'lerin ince uzun olması da rogue seçiminin night elf'ten yana yapılmasında rol oynuyor olabilir. gnome zaten hobbit/kender gibin ırklara en benzeyen ırk olarak tipik rogue klası olabilir.

sonuçta ben şimdi üç dört karakter yapcaksam, yaratılış ve ayıracağım zaman açısından şöyle olacaklar (tek karakter yaratılıyor geyiğine de inanmıyorum ve inanmak istemiyorum):

- human warrior (ana karakter)
- nightelf rogue (ikinci karakter)
- gnome mage (ikisinden de bayma belirtileri gösterirsem)
- dwarf priest (epey bayarsam ya da illa değişiklik ararsam)[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

Yani Sınıfımızın özelliklerine bakıcak olursak talent'ların çok önemli olduğunu görürüz çünkü efor harcanmazsa rogue ile pvp'de hayatta kalmak zordur. Ama Human'lar tüm diğer ırklardan daha fazla talent point aldığı için bu iş kolaylaşıyor.

Yani istersen buna göre tekrar bir düşün...[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

eheh olsun hayatta kalması zor insanlar gibi hayatta kalması zor karakter sınıfları da olmalı bence :p

zevki orada diyecem ama tabi zaman gösterecek belli olmaz ^_-[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ben aslında horde da oynamak istiyorum ama korsan bir tek insana gidiyor bende korsan modunde human - rogue olucam büyük ihtimal[signature][hline]Ölünün sandığı başında tam on beş denizci,
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita...
İç, iç hepsini, aldırma sen şeytana...
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita.
Sosyal ağlarda paylaş

ben şu an Night Elf Hunter oynuyorum ve gayet memnunum sanırım oyun release olduğunda da NE Hunter olurum..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

solomnus oynadın mı sen beta falan? ben oynamadım ama okuduğum kadarıyla tüm ırkların quest'leri falan ayrı oluyor. dolayısıyla iki karakteri de farklı ırktan seçmek daha zevkli olabilir.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

druid ya tauren yada night elf oluyor.Ve cidden hoş bi class.Basit heal buff ve offansive büyüleri var,leather veya cloth giyiyor,basit silahları kullanabiliyor ama asıl gücü polymorph olayı.4 modu var.kedi benzeri bir hayvan olup çok güçlü olmayan bir rogue veya bildiimiz ayı olup bayaa iyi bir warrior oynayabiliyorsunuz.ayrıca çita ya donusmek suretiyle bayaa hızlı koşabiliyor.Ve son olarak cidden fok balıgına dönüşerek suda hızlı yüzebiliyor falan.Druid olursam kesin NE seçerim zaten.Tauren sanki zorlama olmuş,rp ye pek uymuyor gibi geldi bana.Rogue olursam daocta elf nightshadelere aşıktım sadece ondan NE diyorum ama burda elfler kaslı ve kaşlı. Dolayısıyla şimdi düşündümde undead daha iyi olur.saol :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
StRencher, 05 Eylül 2004 01:34 tarihinde demiş ki:
Hmm Alliance'ta tek Human Rouge ben olucam galiba.

Söyler misiniz, neden Rouge sınıfının yanında Night Elf'i tercih ediyorsunuz?

Ilk neden eglenceli olacagindan. NE klani kurup duzgun bi sekilde RP yapmak eglenceli olacak. 3. nedense dual wield. (aslinda warrior olacaktim, ama dual wield konusunda rogue'larin avantaji var... eh bu sekilde oynamak da guzel olacaktir. Ayrica daha once oynadigim oyunlarda denememistim pek, ustunkoru gecmistim hep. WoW'da denemek istiyorum...)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solomnus, 06 Eylül 2004 22:57 tarihinde demiş ki:
druid ya tauren yada night elf oluyor.Ve cidden hoş bi class.Basit heal buff ve offansive büyüleri var,leather veya cloth giyiyor,basit silahları kullanabiliyor ama asıl gücü polymorph olayı.4 modu var.kedi benzeri bir hayvan olup çok güçlü olmayan bir rogue veya bildiimiz ayı olup bayaa iyi bir warrior oynayabiliyorsunuz.ayrıca çita ya donusmek suretiyle bayaa hızlı koşabiliyor.Ve son olarak cidden fok balıgına dönüşerek suda hızlı yüzebiliyor falan.Druid olursam kesin NE seçerim zaten.Tauren sanki zorlama olmuş,rp ye pek uymuyor gibi geldi bana.Rogue olursam daocta elf nightshadelere aşıktım sadece ondan NE diyorum ama burda elfler kaslı ve kaşlı. Dolayısıyla şimdi düşündümde undead daha iyi olur.saol :)

polymorph mage'in koyuna dönüştürme büyüsü

druid'in şekil değiştirmesi shapeshift :)[signature][hline]Fortes fortuna aduvat.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...