Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow'da Kim, Ne Karakteri Oynatacak?

StRencher

Öne çıkan mesajlar

undead - warlock olcam :)[signature][hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (DELETED)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DELETED)
Excuse Me lvl45 Savage (FotM) (DELETED)
Excuse Me lvl 46 Briton İnfil (DELETED)
Excuse MeBuTiAmADoctor lvl 50 Celt Druid rr4L2(BANNED)
Teba lvl 50 Briton Cleric rr5L4 (no one knows..)
Sosyal ağlarda paylaş

warcraft "strateji" adinda satisa cikarilan fakat..pro ve power gamerlar tarafindan statejinin "s" si olmaigi konusulmustur..
ki bende ayni fikirdeyim..yazikki insanimiz mainstream oyunlar oynamakta fevkalade...bu nedenle henuz strateji oyunlarinla pek basari gostermis degiliz...WCG olsun Zone olsun...
Counter ve WC oynamaya devam arkadaslar..:))[signature][hline]We Are Just Nothing
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ChainLight, 26 Ekim 2004 03:54 tarihinde demiş ki:
warcraft "strateji" adinda satisa cikarilan fakat..pro ve power gamerlar tarafindan statejinin "s" si olmaigi konusulmustur..
ki bende ayni fikirdeyim..yazikki insanimiz mainstream oyunlar oynamakta fevkalade...bu nedenle henuz strateji oyunlarinla pek basari gostermis degiliz...WCG olsun Zone olsun...
Counter ve WC oynamaya devam arkadaslar..:))

Venom bu sene gayet iyidi butun wcg maclarını izledim yenıldıgı macların hepsi kıl payı aksini idda eden varsa gelsin bende ezim bnette bulun benı dermısım dashdagdsa neyse belkı safak gıtseydı daha guzel seyler olurdu ama venomda fena değildi böle şeyler imkanla ılgılı git bak bakalım grubby ye arkasındakı sponsora adam avrupayı gezıyor o turnuwa benım bu turnuva benım diye bızımn oyuncularımız nereye gıdebılıyor ankaradan kalkıp istanbula gıdemıyor bazı seylerı kafadan yazmayın böle şeyler imkan zaman meselesi tr de sen günde 15 saat wc oynasan annen olup kalk git iş bul calıs der mıllet kıcıyla güler ama diğer pro gamerların bulundugu yerlerde böle değil çünkü oyuncular bu kadar zaman ayırdıktan sonra para kazabılıyorlar tr dekac tane organize var say bana bakalım wcg miş siberlig miş gen onları esl bu sene gelıcek sanırım yada eswc di yanlıs anımsamıyorsam herneyse biz bu şartlarda cs yede yada baska bırseye de devam etsek bı b.. olmaz çünkü bu ülkede halen oyun oynayana cocuk gozuyle bakılıyor herneyse yeterli olmustur.[signature][hline]Amerikan sineması sözüm sana , yıllarca uzaylıyı başka tanıttın, onu bir öcü gibi gösterdin, ama unutma, uzaylıda olsa, insan insandır by Cem Yılmaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lind3r0th, 26 Ekim 2004 13:31 tarihinde demiş ki:
said:
ChainLight, 26 Ekim 2004 03:54 tarihinde demiş ki:
Counter ve WC oynamaya devam arkadaslar..:))

Venom bu sene gayet iyidi butun wcg maclarını izledim yenıldıgı macların hepsi kıl payı aksini idda eden varsa gelsin bende ezim bnette bulun benı dermısım dashdagdsa neyse belkı safak gıtseydı daha guzel seyler olurdu ama venomda fena değildi böle şeyler imkanla ılgılı git bak bakalım grubby ye arkasındakı sponsora adam avrupayı gezıyor o turnuwa benım bu turnuva benım diye bızımn oyuncularımız nereye gıdebılıyor ankaradan kalkıp istanbula gıdemıyor bazı seylerı kafadan yazmayın böle şeyler imkan zaman meselesi tr de sen günde 15 saat wc oynasan annen olup kalk git iş bul calıs der mıllet kıcıyla güler ama diğer pro gamerların bulundugu yerlerde böle değil çünkü oyuncular bu kadar zaman ayırdıktan sonra para kazabılıyorlar tr dekac tane organize var say bana bakalım wcg miş siberlig miş gen onları esl bu sene gelıcek sanırım yada eswc di yanlıs anımsamıyorsam herneyse biz bu şartlarda cs yede yada baska bırseye de devam etsek bı b.. olmaz çünkü bu ülkede halen oyun oynayana cocuk gozuyle bakılıyor herneyse yeterli olmustur.

+1 seyfo coşmuş..... ben kendimden hatırlardım 56k zmanaları bnette 1 kazanırdır bi drop olurdum bi kznırdım bi drop olurdum ehhe komediydi[signature][hline]<------------------------------------------>
Sosyal ağlarda paylaş

lan dun gece 1 arrenged macı atmısız 2v2 amanın bole bıse olamaz siteye koysam haftanın macı secılır ama yenıldık o ayrı adamlar gosuydu korea fılan yazıodu ahhaha[signature][hline]Amerikan sineması sözüm sana , yıllarca uzaylıyı başka tanıttın, onu bir öcü gibi gösterdin, ama unutma, uzaylıda olsa, insan insandır by Cem Yılmaz
Msn/Mail
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...