Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olimpiyat Yalanları - Troll gazetecilik at its best

BonePART

Öne çıkan mesajlar

yazı çok uzun okumadım.
ama anladığım kadarıyla "başarısız olduğun konuda kendini eleştirmek yerine suçu o konuya at ve zaten kötü birseymis gibi sun" yazısı olmuş.
eurovision ve avrupa birliği konusunda yaziyorlardi bu tip haberleri şimdi de olimpiyatlara...

Masakari said:

Benim anlamadığım uzun sayılabilecek bir köşe yazısını nasıl sonuna kadar okuduğum. Bir şekilde adam kendini okutuyor arkadaş.

Aslında olompüyatlar genc gızların cıbıl cıbıl dolaşmaları için düzenlenmiş şer yuvalarıdır batının ahlaksızlığıdır.

oh michelle. videosu da vardı bunum duruyor
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:

adamin yazi stili buymus ironi yapiyormus
da neyin ironisi onu cozemedim ben

yazi stili bu olabilir de, bu ironi degil. MINIBUS HEPSINDEN HIZLI GIDIYO NIYE KOSUYOLAR KI diye ironi mi olur

bunun yazi stili beyinsizlik. adam beyinsizligi amac edinmis. yaziya da cok basarili bir sekilde dokuyo.

yakinda futbol, basketbol, at yarisi, hatta satrancla ilgili de yazilarini bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

paticikteki insanların hiç olmazsa ironiyi anlayacak kadar zeki olabileceğini düşünmüştüm. yok burası da aynıymış demek ki.

ooof of. neyse.

neyin ironisi diyor bi de adam ya.

olm bu gazete zaman. okuyanlar şakirt yobaz kafasında. olimpiyatlarda yarışanlara mal diyen tipler, çıblak çıblak yarışıyor diyen tipler.

adam onlarla resmen alay etmiş. kendi okur kitlesiyle, islamcı kafasıyla alay etmiş. spor dallarıyla ilgili neden ironi yapsın hey allam.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

paticikteki insanların hiç olmazsa ironiyi anlayacak kadar zeki olabileceğini düşünmüştüm. yok burası da aynıymış demek ki.

ooof of. neyse.

olm bu gazete zaman. okuyanlar şakirt yobaz kafasında. olimpiyatlarda yarışanlara mal diyen tipler, çıblak çıblak yarışıyor diyen tipler.

adam onlarla resmen alay etmiş. kendi okur kitlesiyle, islamcı kafasıyla alay etmiş. spor dallarıyla ilgili neden ironi yapsın hey allam.

eminim oyledir pasam

baglanacak bir yer olur genelde ironide, goster haa evet diyecegim
kendi muritleri savunuyor lol ne okur kitlesine alayi
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

ooof of. neyse.

dream on
Sosyal ağlarda paylaş

zaytung haberini gerçek zanneden banu avar gibisiniz. paticiğe olan inancım bitti resmen şu topikte.

bu adam yandaş gazeteler içinde çamlıcaya cami mevzusunda korkmadan adam gibi ses çıkarabilen yegane adamlardan. ta fi tarihinden beri böyle yazıyor bu adam tarzı bu. mevzuları tersinden anlatmayı seviyor.

yılmaz özdil yapınca bravo

bu amca yapınca oooooo

said:
ya uzun atlama? kaldırım kenarındaki su birikintisine basmamak için bir metre kadar sıçrayabilmiş olmak kâfidir. "6 metre atlayacağım" diye kendimizi helâk etmekte mânâ yoktur. 6 metrelik veya daha uzun aralıkları geçmek için normal insanlar köprüyü icat etmişlerdir.

atma branşlarına gelelim: disk atmada şampiyon olmak ne işe yarar ki? haydi gülleyi, çekici anladık ama kamyondan karpuz indirmek için o kadar çalışıp sıkı antrenman yapmaya hâcet yok efendiler; her karpuz mevsiminde bazı kardeşlerimiz hiç atletizme bulaşmadan o işi mükemmelen yapıyorlar zaten!

jimnastik, eklemlere iyi gelen bir uğraştır ve bu ihtiyacı basit kültür-fizik hareketleriyle karşılayabiliriz. sırf bunun için atlamak, zıplamak, havada perendeler atıp şempanzeler gibi iplere asılmak, kulplu beygir üzerinde fırıl fırıl dönmek ayıptır, komiktir, ciddiyete mugayirdir evvelâ. siz hiç yolda belde jimnastik hareketleri yapan birilerine rastlıyor musunuz?

şunların ciddi olabileceğini düşünüyorsunuz ya hiç bişi demiyorum ya. çok acayip cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

ooof of. neyse.

bu biraz daha ironiye benzemis. ama abarti olmus. zaman gazetesindeki yazarin kendi okur kitlesiyle alay etmesi falan..
Sosyal ağlarda paylaş

sünni alevi mevzusunda aleviliği savunan adam

said:
İşte yargı kararı: Cemevi ibadethane değil; ne öyleyse, folklor derneği mi, saz kursu mu, kıraathane mi, okul mu, ne? Peki Alevîlik? Biz Sünnîlere sorarsanız İslâm içi bir tarikat veya mezheptir; öyledir de Aleviliğin ne olduğunu Sünnilerin tarif etmesinde bir haksızlık yok mu sizce? Lâteşbih, Müslümanlığı Vatikan'ın tarif etmesine rıza göstermek gibi bir şey. Kezâ, Alevî Çalıştayı, şimdiye kadar yapılan en kapsamlı çalışmaydı ama öğrendik ki sonuç bildirgesi güzelce çerçevelendikten sonra hayata geçirilsin diye bir şey yapılmamış.

Gecenin en güzel cümlesi, işadamı Adnan Polat'ın kısa konuşmasında geçti, dedi ki: "Büyüklerimiz bize ilahi ahlâkla ahlâklanmak gerektiğini öğrettiler." İtikad ve inançlar arasındaki zâhiri mesafeleri kuş kanadıyla kat'eden bir cümleydi, unutmadım, mânidar buldum.

Fıkrayla bitirelim: Adama "Lâz mısın?" demişler, "Lâzım fakat tedavi olayrum" diye cevap vermiş. Türkiye'de Sünnî olmanın, ancak yüksek şuur sarfı, empati ve vicdanla tedavi edilebilir bir kısım ârızaları olduğunu kabul etsek, galiba çok iyi olacak.

akpnin muhalifi çıksa da kurtulsak şunlardan diyen adamın şu yazıyı ciddi yazdığını düşünmek cidden büyük bir sorun ya. hadi tamam tanımıyorsunuzdur adamı falan tamam da şu yazıyı okuyup ciddi zannedebilmek, işte şakirt kafası, mala bak, falan diyebilmek cidden çok acınası.

http://www.zaman.com.tr/yazar.do?yazino=1319405

yok yani anlatmaya çalışmak bile yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...