Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne, Ne Kadar Eder Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Acucuk offtopic olcak ama.

Şişşt ne dicem. Gold hatırlıyo musun battle.net'in forumlarından bişe linklemiştim sana. Türkçe konuşmalar almıştı gitmişti hani. Hah hatırladın dimi? O adamın adı Equal idi.

Bu adamın karakterlerinden birinin adı "Kamil" ve friendlistte Equal diye biri var 100 paragon barbar.

Benimle aynı şeyi mi düşünüyorsun?

Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

http://i.imgur.com/vN3rr.png
ne eder

son 2-3 gündür millet class forumlarında bile bunu konuşuyor yalnız, redditde 4chande falan güncelden düşmüyor topic, bu akşam haberlere de çıkar artık.

bence blizzard hype yapmak için karakter açıp bunu satın aldı, abi 15-20 milyar tl değerinde golda mı gitti, şaka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Acucuk offtopic olcak ama.

Şişşt ne dicem. Gold hatırlıyo musun battle.net'in forumlarından bişe linklemiştim sana. Türkçe konuşmalar almıştı gitmişti hani. Hah hatırladın dimi? O adamın adı Equal idi.

Bu adamın karakterlerinden birinin adı "Kamil" ve friendlistte Equal diye biri var 100 paragon barbar.

Benimle aynı şeyi mi düşünüyorsun?

hahahah iyi yakalamışsın ya
Sosyal ağlarda paylaş

Ne beklediğine bağlı, bana sorarsan tek resist fiyat arttıran birşey değil, sadece güzel bir artı, öte yandan bi crit chance olsa belki 3-5m birşeyler edebilirdi ama. Böyle 300k falan belki eder onu da bilemiyorum yani, büyük ihtimal satılmaz. Ama bu benim görüşüm başka arkadaşlar da bir yorum yapabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...