Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne, Ne Kadar Eder Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Goldbaren;

Stormshield için bir şey yazamadım çünkü 1.05'in eli kulağında. Kimisi SS'lerin fiyatları uçacak diyor kimisi değişmeyecek diyor. Şu haliyle ederi gerçekten düşük. %34 block çooook güzel de CHC'siz kalkan kullanan 1H barbar kalmadı ki. Şimdi ne desem yalan olcak. Bu vebalin altına sokma beni :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla makrocular item almadıklarından onlara satman çoooooook zor. Ama kemerde max 200 dex çıkıyor. Toplamda 220küsür stat. AR ve Fire Resistte iyi.

Makrocular değilde normal oyun oynayan adamlar alır ama bu kemeri. Şu anda oyunda değilim bakınca bi fiyat söylerim.

Bu arada bu tarz itemlar için fiyat sormanıza gerek yok. Mesela üstteki item için.

75 dex
120 vit
Fire resist (Böle özel resistlerin rakamlarını yazmayı sevmiyorum.)
60 Allresist. olarak aratın. Itemlara bakarak fiyat tahmininde bulunmak son derece kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Vizier'in fiyatını bulmak kolay. Aratsan zaten 3m civarında olduğunu görürsün:) Vizier 3m.

Diğerine gelince...

100-150m arasında bir fiyatı var. Benim tavsiyem 100m bid ile buyoutsız koyman.

pardon da barbar adam 94 int verip başka da bir şey vermeyen bu belte neden 100m versin abi?
Sosyal ağlarda paylaş

Barbar belti değil çünkü o sadece random bi barbar özelliği rollamış. Wizard için o beltin verdiği dps yi almak için normal beltte yanlış hatırlamıyorsam 400 hatta üzeri bir int olması gerekiyor(kendi ortalama demon hunter gearım üzerinden kıyasla yapıyorum yorumu tam böyle olmayabilir) kısacası dps konusunda benzersiz tam anlamıyla "unique" bir legendary o. 100m üstüne rahat çıkması lazım denildiği gibi allres olması iyi baya.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

Aceace said:

Vizier'in fiyatını bulmak kolay. Aratsan zaten 3m civarında olduğunu görürsün:) Vizier 3m.

Diğerine gelince...

100-150m arasında bir fiyatı var. Benim tavsiyem 100m bid ile buyoutsız koyman.

pardon da barbar adam 94 int verip başka da bir şey vermeyen bu belte neden 100m versin abi?

barbarian belti olduğunu kim söyledi ki? oyundaki en iyi dps belt o ayrıca. 94 intten başka bişey vermiyormuş lol. şu 0 strli haliyle bile benim gear ile kıyasladığımda 350 str verebilecek beltten daha fazla dps artışı sağlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...