Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne, Ne Kadar Eder Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

%life + o kadar vita vereni yok su an auctionda kıyaslayabilmek için. saçma sapan ucuza satma fikir yoksunu tavsiyelere uyup da

70 dex 70 vita 48 ar crit change 6 skil bonus 11 veren bi kafalıgı 500 k ya aldım.Ve ah deki helm fiyatları sacma sapan oldugu icin ben fikrimi bu sekilde belirttim.
2cisi Hic bir sekilde artniyetim yok.Bu zamana kadar item aldım sattım araştırdım ve hala aynı şeyi yapıyorum.FİKİR YOKSUNU olamam sanırım.
3.FİKİ YOKSUNU ? Ben sana hakaret yada rahatsız edici bir kelime kullandıgımı da hatırlamıyorum Aluriel.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam da bu konuda itemların ederini soruyoruz zaten, çok kelepire de bulunabiliyor herhangi bir item olay bu değil. Sen gerçekten öyle bir kafalık aldıysan o fiyata koyan adam 5M a koymak istemiş ve bir sıfır az yazmıştır çok büyük ihtimalle. Ya da etrafından hatalı bir bilgi alıp öyle AH ye koymuş da olabilir.

Bu arada 1.0.4 den önce doğru dürüst aratılamıyordu helm ler socket - MF / GF gem yüzünden ama şu an çok iyi filtreleme yapılabiliyor AH de.
Sosyal ağlarda paylaş

quatermain said:

Aluriel said:

%life + o kadar vita vereni yok su an auctionda kıyaslayabilmek için. saçma sapan ucuza satma fikir yoksunu tavsiyelere uyup da

70 dex 70 vita 48 ar crit change 6 skil bonus 11 veren bi kafalıgı 500 k ya aldım.Ve ah deki helm fiyatları sacma sapan oldugu icin ben fikrimi bu sekilde belirttim.
2cisi Hic bir sekilde artniyetim yok.Bu zamana kadar item aldım sattım araştırdım ve hala aynı şeyi yapıyorum.FİKİR YOKSUNU olamam sanırım.
3.FİKİ YOKSUNU ? Ben sana hakaret yada rahatsız edici bir kelime kullandıgımı da hatırlamıyorum Aluriel.

http://i.imgur.com/zr7BZ.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

dalga bi yana, neyi kaça aldığın kimseyi bağlama. salağın biri ucuza koymuştur, sen de herkesten önce görüp ucuza almışsındır. senin o tarif ettiğin helmi 500k vererek almış olman onun ederinin o olduğunu kanıtlamaz, sadece senin şanslı olduğunu kanıtlar.

dediğim gibi benzer helmlerin %life vermeyenleri bile çok daha yüksek fiyata auctiondayken 500k yazman komik/ayıp/art niyetli/fikir yoksunu. seç beğen al.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

dalga bi yana, neyi kaça aldığın kimseyi bağlama. salağın biri ucuza koymuştur, sen de herkesten önce görüp ucuza almışsındır. senin o tarif ettiğin helmi 500k vererek almış olman onun ederinin o olduğunu kanıtlamaz, sadece senin şanslı olduğunu kanıtlar.

dediğim gibi benzer helmlerin %life vermeyenleri bile çok daha yüksek fiyata auctiondayken 500k yazman komik/ayıp/art niyetli/fikir yoksunu. seç beğen al.

Benim öyle bi niyetim yok ki Aluriel ? Fikir yoksunu diyosun yaa bende sana fikrimi açıkladım ama anlamamışsın.
Neyse keşke cevap bile vermeseymişim.Olay buralara kadar gelmezdi dimi.Sen çocukca resimler paylaşmazdın falan filan ! Neyse oldu artık
Sosyal ağlarda paylaş

quatermain said:

Aluriel said:

lan ben yazana kadar gerekli ayarı verirler zaten de, class only item almışsındır bikbik ediyosundur muhtemelen.

2 haftadır helm kovalıyorum, soketli ve şu statlara haiz itemi 2m altında bulduysan al, parasını ben vericem.
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

quatermain said:

Aluriel said:

lan ben yazana kadar gerekli ayarı verirler zaten de, class only item almışsındır bikbik ediyosundur muhtemelen.

2 haftadır helm kovalıyorum, soketli ve şu statlara haiz itemi 2m altında bulduysan al, parasını ben vericem.

Sen ne diyosun ? Bak isine canımı sıkma benim.Sana laf söyleyenmi oldu kamil
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...