Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

Oyun firmasının kapasitesi yetmez öyle şeylerede... Ileride güçlü firmalar için bu tür oyunların "tutacağı" izlenimini vermesi yeter bence.
Ama hack.... bunun önüne geçebilmeleri gerekiyor. Yoksa çok yalan olur. Bi kere 15$ (25$) lık oyunda çok zor. Mok gibi satın alır adamlar, banlanana kadar sömürürler. Sonra silahları vs. dieğr hesaplara verirler..
Olayın caydırıcı tarafı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Oyun firmasının kapasitesi yetmez öyle şeylerede... Ileride güçlü firmalar için bu tür oyunların "tutacağı" izlenimini vermesi yeter bence.
Ama hack.... bunun önüne geçebilmeleri gerekiyor. Yoksa çok yalan olur. Bi kere 15$ (25$) lık oyunda çok zor. Mok gibi satın alır adamlar, banlanana kadar sömürürler. Sonra silahları vs. dieğr hesaplara verirler..
Olayın caydırıcı tarafı yok.

(tu)

büyük firmalar bile hack olayında yetersiz kalırken bunlar nasıl önüne geçerler işte bence tek sorun bu yoksa içerik zamanla eklenir geliştirilir, büyük balıklar bu oyunu da firmayı bence satın alırlar tutarsa sonrası apb gibide olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz sadece bir kez hacker'a yakalandık. Ondada bir kayıpla kaçtık. Bana kalırsa oyuna şunlar getirilmeli:

1. Kill ekranı
Öldüren --> Öldürülen gibi ekranın sağ köşesinde yazsa buna göre hackerlar belki belirlenebilir.

2. Serverdan servera geçiş için süre konulması
Hoppinge karşı

3. Yumruk
Yumruk büyük eksiklik, g.tü kasa kasa hammer aramak zorunda bırakmayın insanları.

4. Gelecek zaten ama enfeksiyon
Şırıngalar bu işe yarayacak. Daha bir gerçekcilik katacak.

5. Daha çok girilebilir ev
Modelleme de bariz tembellik yapmışlar, çoğu ev aynı. Her ev girilebilir yapılsın.

6. Yakın alanda mikrofonlu diyalog
Şantaj vs. için olması gerek. Yazmakla uğraşılmasın.

7. Serverdan çıkmak için oyuncunun belli alan etrafında başka bir oyuncu olmama şartı
Yoksa adamı görüyor sıkıyorsunuz. Herif bir yere pusup hemen serverdan çıkıyor. Bu ne la ?

8. Zombilerden daha çok para düşmeli
ki zombi kesmenin bir anlamı olsun.

9. zombie horde
şöyle kalabalıklaşıp saldırsınlar falan arasıra
Sosyal ağlarda paylaş

Murray said:

1. Kill ekranı
Öldüren --> Öldürülen gibi ekranın sağ köşesinde yazsa buna göre hackerlar belki belirlenebilir.

7. Serverdan çıkmak için oyuncunun belli alan etrafında başka bir oyuncu olmama şartı
Yoksa adamı görüyor sıkıyorsunuz. Herif bir yere pusup hemen serverdan çıkıyor. Bu ne la ?

8. Zombilerden daha çok para düşmeli
ki zombi kesmenin bir anlamı olsun.

kill ekrani olmamasi bence cok guzel. adami vurdun ama o anda yere yatti mesela birseyin arkasinda. kill ekrani olunca anliyosun oldugunu. killcam olabilir ama. olen taraf oldurenin nerden nasil vurdugunu gorurse en azindan normal bir sekilde olup de hile diye aglayanlar yari yariya azalir

serverdan cikmayi 10 sn den uzun yapsalar iyi olabilir, ama belli alan etrafinda baska biri olmamasi cok sacma olur.

ozel zombiler falan ekliyceklermis zaten, tek kisinin bas edemiyecegi zombiler olucakmis. onlar drop bisiler birakabilir de, normal beyinsiz zombileri kesmenin bi anlami olmasin zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

havaalanindaki charla girdim, iyice etrafi kontrol ettikten sonra kuleye bi deparla geceyim dedim. yol ortasinda indirdi adamin teki kulenin pencerelerinden birinden.

neyse dedim, camposdaki charla girdim, supermarkete girdim direkt, m4 semi cikti ilk loot. hemen pesinden adamin teki geldi pompaliyla vurdu indirdi.

kapattim.
Sosyal ağlarda paylaş

az evvel hacker olduğunu düşündüğüm bir adam öldürdüm epey açık bi arazide campos köprü inişinde arkam dönüktü epey süzerek geliodum birden ayak sesi duymaya başladım hiç adam yok etrafta sıktı bana iki el kendimi yere attım.

O an adam durdu sanırım öldü sandı beni ben silahın flashına doğru 2 tane sıktım adam down.

Sadece silah çıktı adamdan Imtar die bişi 95 mermisi var ne yemek ne su
Sosyal ağlarda paylaş

hacker halen var oyunda ya :( sabah biri uçuyodu gördüm tepemde durdum ölece baka kaldım, yanlız bişey dikkatimi çekti sanki waypoint var oyunda o izleri takip ederek uçuyo gibiydi, birde bana hileci diye söylenmeye başlamasınmı chat den milleti galyana getirmeye çalıştı, demekki lamer terimi boşuna değilmiş.

düzelir düzelir yani öyle umut ediyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...