Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

abi allah belasını versin ya.3 tane m16 2 tane şatgan bir kaç da tabanca buldum yerden.Çok da güzel pusdum yere tam adam geldi vurucam masaüstüne döndüm yanlışlıkla adamı vurucam diye.Oyuna döndüğümde öldüm tabi ssdf.Duvarlara yumruk atıyorum oyunu silicem ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

of boyle bir gerilim yok ya, ranger stationda cantamda 2 shotgun, 1 tabanca bir de otomatik shotgunla snipera vuruldum. dedim ben bunlari geri alirim. hemen yeni char actim, yakinda cikti, en kuytu koselerden dolanarak gittim, yalniz hizlica char acip oyuna girerken inventoryden silah almayi unuttum.

oldugum yere geldim, bi baktim adamin teki yerde surunuyo bnm oldugum yerde, small bagi falan atmis bnm esyalara yumulmus, gidip el feneriyle agzini kirdim, o arada bi sniper ates etti, nereye etti bilmiyorum ama beni o noktaya kitledi.

2,3 dakka bekledim gozukmeden. tam cikicam BAAAM diye bi shotgun sesi dibimden, resmen yerimden zipladim. ve bu 2 oldu touchpadi acik biraktigim lol. bastim depari ordan kuzeye dogru tepeden asagi ayaklarim kicima carpa carpa kostum kactim ahah
Sosyal ağlarda paylaş

ps1 deki ilk RE nemesis oynadığım günler aklıma geliyo, nasıl tırsıyodum :D warz solo da aynen öyle bağlıyo kendine başından kalkmıyosun.

heli crash da çok iyi pusu oluyo biraz sabırlı olmak lazım güzel loot denk geliyo yukardaki kasabalardan safe zone gidenler burdan dolaşıyo hep, çok kişi olduklarında bulaşmıyorum tek gelirlerse noway :P

5 karakterimde full loot doldu geri dönmek için sabah erken saat lerde giricem yemiyo safe e koşmak bu saat lerde nolur nolmaz >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

Ne güzel akıyoduk. Hackerın birisi kafamızı kırdı. Adam bir marketin üstündeki yazıların arasındaydı. Dışardanda görünmüyor.. Herif aşağıdan geçenleri piuv piuv..

Bu arada bu silahlar, şarjorler random bir yerlerdemi çıkıyor acaba?
hani şansı yüksek farm için bir yer var mı :P
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşımla oyunu 10 gündür oynuyoruz,günde 4 saat civarı.Oyun güzel, atmosfer etkiliyici amaaaaaaaaa hackerler içine ediyorlar yeni başlayacak arkadaşlara şimdiden duyurulur.

Kanımızca oyuncuların %50 - %60 civarı wallhack kullanıyor. Forumda da yapımcılar en zor tespit edilen hack türünün wallhack olduğunu kabul ediyorlar.

Peki sayısız kere öldürülüşümüzün ardından neyi öğrendik? first ve third person kamera acısını kullanmayı, köşeleri kontrol etmek için third persona geciyoruz, ayrıca çok kıllanırsakta third person bakış açısına geçiyoruz, hayat kurtarıyor.

Action based fps kökenli oldugumuz için bize zor geldi, yani kesinlikle ates ederken adamın ustune depar atmayın,ava gitmeyin av gelsin eger adam mal gibi ortalıkta geziniyorsa büyük ihtimalle baskası da görüyordur.Azcıkta sabır lazım tabi.
Echos Copound bize aşırı overrated geldi, az loot çok insan, favori loot mekanlarımız tunnel, parkerville kuzeyindeki market ve restaurant, havaalanı. Prime time da bolca da av bulabilirsiniz.

Bu arada twitchtv'den kushoyu izledik adam hiperaktif gibi oynuyor. Hoşumuza giden nokta ise parkerville buyuk marketinde kasaların üzerinden raflara ardından duvara cıkmasıyla, ertesi günü rafların developerlar tarafından kaldırılmasıydı. Umut verici oyunun gelişimi için.
Sosyal ağlarda paylaş

ben camposdaki kirmizi binaya girdim ilk defa, baya loot var. 4 ya da 5 kat var, her katta 4 oda her odada birseyler spawn oluyo.
en ust kat zaten cumbus. bariyerler yolu kapatmis, cantalar mermiler ilaclar heryerde

bir de binanin her yeri acik disariya cok gozukuyosun. merdivenlerin oldugu taraftan bi yerden snipera vuruldum.

camposta baska hangi binalar var icine girilebilen ya da catisina cikilabilen? bilen var mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...