Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

Tab tusuna bastiginda isimlerin yaninda yaziyor neutral, bandit, megabandit diye. onun disinda insanlarin isimlerini goremiyorsun o yuzden bilemezsin karsindaki megabandit mi degil mi

girdigin serverda eger megabandit varsa cik oradan cunku hemen hemen hepsi cheat takilan tipler.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

bingildak said:

oyunda olmek gayet rutin bir faaliyet üzerinde ne olursa olsun ne kadar iyi oynarsan oyna benim bütün slotlar karakter dolu ve beklemek zorunda kaldığımı bilirim (1 saat içinde hepsini öldürdüler hehe)

niye silmedin ki karekteri?

statları kaybetmek istemedim ne yapmışım ne etmişim diye. artık çoğunlukla 1-2 tanesi ölmeden resetliyor zaten 1 saat :)
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun hiç bi amacı yokmu hakkaten ya. zombi öldürmeye kalkıyorum hiçbirinden loot çıkmıyor. adam öldürmek istesem silah yok kafama kafama sıkıyolar.

hani sandbox mantığını anlarım da sandboxda yapabileceğimiz bazı aksiyonlar olsa keşke.

bide tamam ölüyoruz. tekrar doğduğumuzda hiç bir item olmaması da evet kabul ama niye yumruk kullanamıyoruz. plastik flashlightla zombi dövüp elimizi kolumuzu niye kullanamıyoruz ki :/
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oynayışımda bi marketten medium backpack hammer falan buldum, biriyle kanki olduk orda.
var mı istediğin bişi yicek falan dedim yok dedi.

nese 5 dakka sonra yell yaptı bu, demin ki arkadaş gelsene bende yemek var die.

yermiyim lan ben o numarayı, noob işte :p.

nese sonra takıldım biraz sağda solda, zombi dövüoken 3 kişi saldırdı öldüm.

sabah bi daha girdim, m4 var şimdi oh mis.
30 kurşunum var yiğitler, bide dürbünüm var korkun benden.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ilk oynayışımda bi marketten medium backpack hammer falan buldum, biriyle kanki olduk orda.
var mı istediğin bişi yicek falan dedim yok dedi.

nese 5 dakka sonra yell yaptı bu, demin ki arkadaş gelsene bende yemek var die.

yermiyim lan ben o numarayı, noob işte :p.

nese sonra takıldım biraz sağda solda, zombi dövüoken 3 kişi saldırdı öldüm.

sabah bi daha girdim, m4 var şimdi oh mis.
30 kurşunum var yiğitler, bide dürbünüm var korkun benden.

ben cenabetim o zaman.saatlerce ölmeden gezip bırak silahı hammerı bile zor buluyorum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

UO gibi düşünün ya. content amaç falan yok, pve yok, oyuna giriyosun loot buluyosun, action yapıyosun ölüyosun. bu kadar yani oyun bundan ibaret şu haliyle. daha fazlası veya azı değil. eğlenceli, 15 doların karşılığını fazlasıyla veriyor.

ilerde skill point sistemi gelirse, pve geliştirilirse, bandit vs. sistemi gelirse, community destekli bir hale fln gelirse "oyun" halini alır.

şu an yerden item toplayıp adam vurduğun bir "şey" sadece :p
Sosyal ağlarda paylaş

alpha daki bir oyuna bu kadar sayfa yazılıyorsa, çuğunluk beğendiyse ana konsepti, baya bi gelecek var demektir, tabi geliştirenler saçmalamazsa, verdiğim paraya da değidi doğrusu, şuana kadar pişman değilim, o kadar çok sözde tamamlanmış oyuna para verdimki warz den aldığım keyfin yarısını bile veremedi, benim görüşüm böyle saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...