Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

Bugün oynadım tekrar, Bug dediğiniz şeyi feature kabul edip iyice tırsarak.

Oyun zevkli gerçekten, ama solo zor iş. 1 saat sonunda adam gibi bir inv yapmışken, önüme düşen loot larla çoşuyordum ki(adamın biri öldü) snipaaaar. Demek ki neymiş, loot larken mal gibi dikilmiyormuşuz.

Artık birini loot larken iki kere düşünüyorum. Birde kaan nin dediği zombilerin en yakındakine yönelmesi iyi olmuş, sağa sola pusan ibreler de rahat edemiyor.

Adam gibi grup kurulursa ki, apb de bile hala var oynayan, çok zevkli olabilir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

amaç eğlenmek şte nasıl bir amaç olabilir ki başka?

oyun release olduğunda hem missionlar eklenmiş olacak, hemde karakterde xp olacak, bu xp'ye göre değişik silah kullanımı ya da farklı skin vb. şeyleri aktif hale getirecekler.

birde oyunda full armorlu adamıda köşede sıkıştırırsan ya da arkadan yakalarsan alıosun aklını üzerine giydiği armor zart zurt çok etki etmiyor. karakterinle günlerce kasıp, bişiler yapman gerekmiyor.bi hammer yetio zevk almak için

asıl olay pvpdeki full lootun olması
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Bugün oynadım tekrar, Bug dediğiniz şeyi feature kabul edip iyice tırsarak.

Oyun zevkli gerçekten, ama solo zor iş. 1 saat sonunda adam gibi bir inv yapmışken, önüme düşen loot larla çoşuyordum ki(adamın biri öldü) snipaaaar. Demek ki neymiş, loot larken mal gibi dikilmiyormuşuz.

Artık birini loot larken iki kere düşünüyorum. Birde kaan nin dediği zombilerin en yakındakine yönelmesi iyi olmuş, sağa sola pusan ibreler de rahat edemiyor.

Adam gibi grup kurulursa ki, apb de bile hala var oynayan, çok zevkli olabilir oyun.

Biz 3 kişi gezmekte bulduk ideal dinamiği, geçen gün bi 7 kişi denedik millet ya birbirini vurdu ya "bu sen misin lan" derken o olmadığını acı yönden anladı. 3 kişi dün kimsenin gözünün yaşına bakmadık ama.
Sosyal ağlarda paylaş

PastorOfMuppets said:

aquila said:

abi tamam da amac ne? ben seni vurdum lootladim, sen beni vurdun lootladin, eee?

Bir oyun hakkında sorulmaş en aptal soru falan sanırım.

Otur sıfır şükrü.

hayir tatlim, oyunda bi hikaye orgusu var mi zombiler basti disinda onu soruyorum, yani tamam cs gibi oynuyosunuz, loot var filan da, arkada ilerleyen biseyler var mi, bi gelisim sureci, bi eski guzel gunlere geri donelim, tarla surelim, hayvan besleyelim, burda sehir kuralim olaylari var mi, mmo filan deyyo cunku sitesinde. yoksa girelim duck hunt oynayalim, bi tur sen ordek ol, bi tur ben kopek.
Sosyal ağlarda paylaş

bu tarz oyunlarda temel yapılması gerekenlerden baska kompleks atraksiyonlar beklememk lazım. vurdun vurdun oyunu öle tarla sür kompleks şeyleri yap döt ister breaker buglardan iflasa götürür. onu yapayım derken başka yer ellerinde kalacak çok gördük yıllardır.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

PastorOfMuppets said:

aquila said:

abi tamam da amac ne? ben seni vurdum lootladim, sen beni vurdun lootladin, eee?

Bir oyun hakkında sorulmaş en aptal soru falan sanırım.

Otur sıfır şükrü.

hayir tatlim, oyunda bi hikaye orgusu var mi zombiler basti disinda onu soruyorum, yani tamam cs gibi oynuyosunuz, loot var filan da, arkada ilerleyen biseyler var mi, bi gelisim sureci, bi eski guzel gunlere geri donelim, tarla surelim, hayvan besleyelim, burda sehir kuralim olaylari var mi, mmo filan deyyo cunku sitesinde. yoksa girelim duck hunt oynayalim, bi tur sen ordek ol, bi tur ben kopek.

Sandbox oyunda ne hikayesi abi, her girdiğinde farklı bir olay yaşıyorsun zaten sandbox olmasının bütün olayı o bilinmezliğin verdiği keyif. Köylü köylü konuşma kesecem kafanı. Şehir kuralım olayları değil de strongholdlar olacak diyorlar, tarla marla kurup yemek toplayabileceğin alanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

full loot oyunda daha alphada bu kadar hile yayginlastiysa ilerde tadindan yenmez.. ayrica katiliyorum sandbox diye amac olmamasi nedir abi? butun sandboxlarda bir amac var. terrority kontrolu falan filan olur eminim deployable itemlar olan ve ele gecirildiginde lootlanabilecek. bandit clanlar falan saldirir eder iste aksiyon. kisaca survival walking dead in `governer` i gibi takilirsiniz

ben oyunda zombilerin faaliyetini anlamayadim ama nedir onlarin amaci?

bir de dayz falan oynayanlar bilir belki konu falan var mi, ne olmus nasil olmus? yoksa direk post apo dunya hayatta kal diye mi giriyosun?
Sosyal ağlarda paylaş

Amacı ne yapacaksınız demedim, hikayeyi ne yapacaksınız dedim. Hikaye var, etrafa scatter edilmiş notlardan bilgi toplayabiliyorsun da o notları da tam bitirmemişler. Alpha durumundaki oyunda adamlar content doldurmayla mı uğraştıkları için hacklerlara gün doğuyor ama developerlar yazmış, milletin hile yapması şu sıralar iyi bir şey sistemdeki loopholeları çok rahat yakalamamıza izin veriyorlar diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...