Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ramazan ayını protesto etmek için domuz eti pişirip bira içen gencin videosu

antiban

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

dasaaa said:

only in pati.

"abi adam eti öldürdü. biranın içine sıçtı"

hayvanlarla ilgili belgesel izleyip "hmm cgi'ları batırmışlar bence. kamerada da bir sıkıntı vardı, renkler hep soluktu" demek gibi bişi.

out of context yaklaşımların şahıyız.

Abi ne diyim 3 yaşında çocuk zekasında attention whore video yapmış Almanyada öğrenci iken. VAYYY INANILMAZ FARKLI VE COOL: COK MARJINAL HAYATIMDA ÇOK ŞEYLER DEĞİŞTİ: BAKIŞ AÇIM DEĞİŞTİ İSLAMA mı dicem elin et pişirmeyi bilmeyen irenç favorili zibidisine.

o değil de bi de şey var.
yeni gençler "ateist olcam şu sıralar çok moda, marjinal olcam, dinle dalga geccem" derken kendilerine yazık ediyorlar.

topige baktım "tavuk eti çok kötü, domuz eti çok leziz" gibi şeyler yazılmış.
yok öyle bisi. sırf marjinal olmak için bize öyleymiş gibi geliyor. adam gibi yapılan tavuklar da biftekler de bacondan çok daha iyi ve doyurucu. balık eti mesela. çok isteniyorsa ördek eti tavşan eti yapan yerler de var. bacon yerine bana sucuk ver, mantı ver, tulum peynirli cevizli eriste ver, fıstık kebabı ver, kusbasilı pide ver, midye dolma ver, yaprak sarması ver, künefe ver, sutlac ver... bunlar varken bacon kesmiyor hiç...
Sosyal ağlarda paylaş

Amele adam bu video ile hibir kategoriye giremiyor malesef ne protesto edebilir bisiyi ne duzgun bi insan oldugun gosterio nede birseyi yapmayi beceremio...

HEm bunu izleyen direkt musliman olur asklfaskjfa
nekadar igrenc amel fakir bir yasam tarzi diyip :)

eleman fakir
ucuz et almis
ucuz bira
ev dandik
Et pisirmeyi bilmiyor
Catalbicak tutmayi kullanmayi bilmiyor
bira koymayi bile bilmeyen bi adam
fakir olmasinin cabasi bakimsiz sokak serserisi modunda
egitimsiz lise mezunu modunda
Gereksiz otesi bir insan acikcasi
usteki maddeler herbiri adamin nekadar asosyel mal ve bu hayatta hicbir amaci olmayan bir insan imaji cizmis :)

yazik bisi yaptigini saniyor... video edit bile yapamio lan cok ezik
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

domuz 2 sey olarak guzel
biri sarküteri : bacon olsun sosis olsun ham olsun bilmemne
ikincisi: ribs diyolar ben denemedim ama herkes övdü

steak olarak olay beeftir angustur
buyuk bastır ozetle

koyununda şişii kebabı guzel olur

kaburga işte. kebapçılar yapıyor kuzu kaburga lezzetli oluyor. ispartada keçi kaburga yapıyorlar o da iyi baya
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
BonePART said:

domuz 2 sey olarak guzel
biri sarküteri : bacon olsun sosis olsun ham olsun bilmemne
ikincisi: ribs diyolar ben denemedim ama herkes övdü

steak olarak olay beeftir angustur
buyuk bastır ozetle

koyununda şişii kebabı guzel olur

this.(tu)

hepsini yedim bunlarin hehe. ribs cok yiyemiyorum gerci. tadi guzel de asiri tuzlu ve agir geliyor yinede. smoked bacon favorim ama. hele bir de soyle hafif gevrek olunca sandwich icinde super oluyor.

ama siralama yaparsam domuz eti harbi en sonda kalir. damak tadimiz alisik olmadigindan belkide.

tercihim
1-koyun/kuzu
2-dana
3-tavuk
4-domuz

seklinde olurdu. ha araya yaban domuzu koyacaksak onu tavugun onune alirim. karaca da guzel mesala. onu da eklersem eger o zaman siralamam:

1-koyun/kuzu
2-dana
3-karaca
4-yaban domuzu
5-tavuk
6-domuz

olur. Ha balik derseniz o ayri. Et diye gecmiyor zaten. Balik her daim kraldir.

Son olarak madem bacon dedik bi siirle kapatalim;
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.bbcgoodfood.com/content/knowhow/glossary/beef/image.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-HvH2dH73FBQ/Tp85-C6Wt3I/AAAAAAAAARY/sT5phP1pA5E/s400/Pickled-Grilled-Lamb-Chop.jpg

Et budur hacı gerisi yalan dolan. Bu domuz etinde numara yok yiyemeyenler pek bir şey kaçırmıyor yani. Var diyenler zaten yemekten anlamayan et yemeyi bilmeyen adamlar. Bunları alıp doğu karadenize yağlı koyun eti yemeye bir de üzerine akçaabat köfte yemeye getireceksin bak o zaman domuz etini bedava bile bulsalar kafalarını çevirmezler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...