Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

arkadas benim app store hesabini kullaniyordu. simdi son 2 gundur. esinin ve ya cevresinin attigi mesajlar(imessage) bana dusuyor. onun telefonunda bunu nasil kapatacagiz ?

ayarlardan app store cikis yap dedik. ama halen bir sonuc alamadik. halen daha telefona dusuyor mesajlar. baska ne kaldirmasi gerekli kendi telefonunda acaba benim hesabimla ilgili ?
Sosyal ağlarda paylaş

abi geri tuşu olmadan nasıl kullanıyosunuz bunu ya? tam bi mallık geri tuşu olmaması. İlla tek tuş olacaksa da o tş geri tuşu olur, basılı tutunca falan ana ekrana döner.
foursquare'de bir yerin haritasına baktıktan sonra foursquare'a dönemiyorum, illa ana ekrana dönüp tekrar foursquarei bulucam baştan çalıştırıcam, ve dua edicem bir önceki ekran kaybolmasın diye.
aptallık resmen
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

abi geri tuşu olmadan nasıl kullanıyosunuz bunu ya? tam bi mallık geri tuşu olmaması. İlla tek tuş olacaksa da o tş geri tuşu olur, basılı tutunca falan ana ekrana döner.
foursquare'de bir yerin haritasına baktıktan sonra foursquare'a dönemiyorum, illa ana ekrana dönüp tekrar foursquarei bulucam baştan çalıştırıcam, ve dua edicem bir önceki ekran kaybolmasın diye.
aptallık resmen

hat kontörlü mü

ben de türkçe karakterleri nasıl çıkıyor bulamamıştım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...