Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

Iyide UI design Ive a ait degil

zaten o yuzden butun amerika su an rezil rusfa diyor iphone ui sine

forstall diye bir adamindi adam hala 5-6 sene oncenin iconlariyla , ve kiytirik designiyla takiliyor

acik casi bende ipad mini ve nexus 7 var

ipad miniyi firlattim attim sirf bu yuzden, alet cok guzel boyut cok guzel ama hala 2000lerin basindaymisim gibi hersey,

bu sene ive basina gecti ui nin bastan assagiya degisecek sonunda.

kusura bakmayin ama android fan oldugum icin falan degil gercekten iphone un cok otesinde su an ,

dusunsenize nerdeyse 5 senedir ui namina tek gelisen sey iphone da, notification bar oldu oda o kadar kiytirik ki,

ha belki basic user icin cok iyi ama androidde cok iyi,

birinin babasi begenmemis annesi birsey demis olabilir ama bu iphone bu ui yle artik yaslandi bunun farkina varilmasi lazim. yenilenmeli birseyler

Mum_Chamber said:

zaten ozellikle ui design'da basitlik nirvana'dir. johnny ive sirf bu yuzden sir oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer bilen birisi düzenlerse windows phone da anne telefonu olabilir rahat. ana ekranın düzenlene bilmesi epey büyük avantaj aslında. ilk başta sadece programların oraya kilitlenebildiğini düşünüyordum da hızlı arama-web siteleri-mp3-foto falan hepsi ana ekrana sabitlenebiliyor. böyle zaten anne-babalar telefonda belli işlemleri yapıyor onları ana ekranda en tepeye böyle koca koca yapıp yerleştirirsin epey rahat olur.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi benim merak ettigim bisi var.

icloud contacts i kapattim, telefondaki listeyle 1 yil once icloud a sync ladigim liste farkli.

simdi icloud sync i acarsam telefondan, 1 yil onceki listeyi indirecek diye cok korkuyorum. bunu nasil engelleriz? ya da su anki listeyi nasil upload ederim? mesela icloud.com dan butun listeyi silsem? sonra telefondan sync i acsam olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

Baktim oralara da her sey olmasi gerektigi gibi. Anlamadim.

hattına internet tanımlatman lazım. 3g si açık değilse 3g gelmiyor. müşteri hizmetlerini arayıp bi sor.

daha önceden 3g kullanıyorsan da şimdi yoksa başka bir sorun olabilir.

bir de genel sekmesinde hücresel kısmının açık olması gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...