Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

tekrardan okudum, baktım. alette ciddi bi orantısızlık var gibi cidden. eski bi lg chocolate vardı bilen bilir, alet 'uzun'du, dolayısıyla tutarken böyle aptal bişi var lan bu telefonda diyodunuz, içinize sinmiyordu. bu da öyle olabilir.

mac / ios entegrasyonu dışında şu anda lumia yerine iphone 5 tercih etmem için bir sebep cidden yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:

abi her ay telefon mu degistiriyorsunuz 4 niye muzelik oldu
daha 1.5 sene once galaxy s aldim halen kullaniyorum, bende mi sorun var ?

şubatta 2 sene olacak i4 alalı. aleti şu anda power ve home tuşu çalışmadığı halde kullanıyorum. hadi home arada bi basmaya karar veriyor da power tuşu tamamen içeri göçtü. inanılmaz yavaş ve yavaştan firar etmeye başladı.

üstündeki en kritik 2 fiziksel tuşu çalışmayan aleti hiç bir mod yapmaya gerek kalmadan kullanabilmen de zaten bi apple mucizesi ona değinmiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Telefonu o hale nasıl getiriyorsunuz anlamıyorum. Ben TR'ye geldiği hafta almıştım 4'ü, şuan arkasında sadece 1 adet nokta var o da telefonu toplam olarak 10 saniyeliğine kız arkadaşıma vermiştim, Sarıyerde yere düşürmüştü, ondan oldu.

Yoksa tertemiz şuan. Üzerinde shield falan da yok. Tuşları sorunsuz çalışıyor, Sıfır gibi alet.

Kız arkadaşım sonra aldı 4, hemen shield taktık cama, o shield şuan çizikler, yırtıklar içinde ahahah (bu postu görmesin :D)

Alet yavaşta değil ayrıca. Gayet hızlı.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Fly said:

abi her ay telefon mu degistiriyorsunuz 4 niye muzelik oldu
daha 1.5 sene once galaxy s aldim halen kullaniyorum, bende mi sorun var ?

şubatta 2 sene olacak i4 alalı. aleti şu anda power ve home tuşu çalışmadığı halde kullanıyorum. hadi home arada bi basmaya karar veriyor da power tuşu tamamen içeri göçtü. inanılmaz yavaş ve yavaştan firar etmeye başladı.

üstündeki en kritik 2 fiziksel tuşu çalışmayan aleti hiç bir mod yapmaya gerek kalmadan kullanabilmen de zaten bi apple mucizesi ona değinmiyorum :)

benimde home button basmamaya basladi ama ucuza yapiyorlar diye duymustum degistiren vs oldumu hic acaba burda.

absod a biara ayni sorunu yasiyordu sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

toggie said:

hızlı bir islemci var telefonda. ama "neden 4 cekirdek degil?" diyebilen var. adamın derdi islemcinin basarılı olup olmaması degil. onun icin onemli olan cekirdek sayısının fazlalıgı.

Başarılı dediğin işlemci 1.5 - 1.7 ghz quad core işlemcilerden çok daha fazla enerji tüketip pil ömrü diye birşey sunmadan kullanıcısına fellik fellik şarj cihazı aratıyorsa o başarısız bir işlemcidir, başarısız bir telefondur.

Benim kasteddiğim buydu.
Saygılar.

serbest çağrışım TEDDİĞ BEAR sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Telefonu o hale nasıl getiriyorsunuz anlamıyorum. Ben TR'ye geldiği hafta almıştım 4'ü, şuan arkasında sadece 1 adet nokta var o da telefonu toplam olarak 10 saniyeliğine kız arkadaşıma vermiştim, Sarıyerde yere düşürmüştü, ondan oldu.

bunun ne önemi var abi, orada düşünce banko çiziliyor mu hehe
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

LathspeLL said:

bunun ne önemi var abi, orada düşünce banko çiziliyor mu hehe

Yokukşların birinde düşmüştü, sürüklendi falan :D.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...