Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

abi kayganlaştırıcı kullanmayan, bilmeyen yoktur ki sdf

burada markalar hakkında milleti sinirlendirebiliyoruz ama ona buna çok kötü, çok saçma, çok salakça diyerek.

evet abi, genelde çok salaklar, çok salaksınız, aptallar, gerizekalılar dediğimiz şeylerde olayı hayvan gibi abartmış oluyoruz.

yalnız çok temiz bilgi verilmesini engellemiş de oluyoruz aslında.
bu kötü evet.

gittim... T_T
Sosyal ağlarda paylaş

cıks.
bi kere ios'un kullanımı bana uygun değil. ikincisi gerçekten çok ara model bu.
ben ana ekranda hayatımı gerçekten kolaylaştıran widgetları bi arada göreyim, applerin linkleri ise kesinlikle ana ekranda olmasın istiyorum. ajanda, piyasalarla ilgili veriler, multiple havadurumları, maillar ana ekranda görünsün istiyorum ki daha hızlı işimi halledeyim.

ha main screen'im tamamen boş abi, sadece saat ve weather var. başka hiçbişi yok. diğerleri yan ekranlarda. bana razr hd yolları görünüyor istemeye istemeye

yani tamamen tersiz adamlarla.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi komik olan sey, elestirdiginiz seyler ottan boktan seyler, elestirmek icin zorla birsey ariyorsunuz resmen.

"İslemci quad yada dual-core degil" diyorsunuz ama daha hizli iste? EA, en iyi grafikli oyunu falan gosteriyor. Samesung'ta goster miyor dikkatinizi cekerim. Seneye de 5s cikarirlar dual-core olur. Sonucta herifler basamaklari cikariyor mu? Cikariyor.

1080p video yeni gelmedi ki, gecen sene geldi. Diger telefonlara da gecen sene gelmeye baslamisti zaten.

Yani elestirecek adam gibi bir sey bulun once.
Samesung s2 ile s3 arasinda ne kadar fark varsa 4s ile 5 arasinda o kadar fark var. Bu butthurt'u birakin.

Wot'lar dosuyorsunux suraya elestiricem apple'i diye. Tamamen boş mesajlar goruyorum.

Bu mesaji da ipad'imden atiyorum. Tabletlerde internet usage grafiginde %94 orana sahip iPad, diger butun tabletler %4... Bu bilgi de size bonus olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

apple ile ortaya cıkan şeylerden biride telefon fanboyluğu oldu

eskiden öyleymiydi.bi erikson alırdık bi nokia.hosumuza gider panasonic alırdık motorola alırdık

şimdi insanlar oturmuş biri bi telefonu beğenmeyince babasının şirketi gibi savunuyor sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

said:
Bu mesaji da ipad'imden atiyorum. Tabletlerde internet usage grafiginde %94 orana sahip iPad, diger butun tabletler %4... Bu bilgi de size bonus olsun.

kalan %2 ne oldu?

ay bulamadım internette. bu hafta uykusuzda yiit ozgürün tabletli bi karikatürü var işte, ordaki kadın.
Sosyal ağlarda paylaş

xwhiplashx said:

peki tr ye ne zamana gelir ? gerci tr umrumda degil. ucuzunu bulsam direk alip tr de kayit yaptiricam. 3gs den beri bekledim. bilerek almadim 4 serisini cunku hep ayni gerci yine ayni ama fotograf ve islemci eger dedikleri gibi dogruysa acimam alirim.

4 ve 3GS aynı diyosun yani?
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

xwhiplashx said:

peki tr ye ne zamana gelir ? gerci tr umrumda degil. ucuzunu bulsam direk alip tr de kayit yaptiricam. 3gs den beri bekledim. bilerek almadim 4 serisini cunku hep ayni gerci yine ayni ama fotograf ve islemci eger dedikleri gibi dogruysa acimam alirim.

4 ve 3GS aynı diyosun yani?

hayir ayni demiyorum. detayli aciklamadim. bana bir farkliligi gelmedi. bi ucurum olsun ki tatmin olayim. ios6 ve iphone 5 ile tatmin olabilecegimi gordum. eger dediklerinde hakli cikarlarsa affetmem alirim. ama 3gs ve 4 serisi donanimsal olarak ayni olmasa da yazilimsal olarak bir fark yok. beni bu noktasi tatmin eder hacagbi.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Abi komik olan sey, elestirdiginiz seyler ottan boktan seyler, elestirmek icin zorla birsey ariyorsunuz resmen.

"İslemci quad yada dual-core degil" diyorsunuz ama daha hizli iste? EA, en iyi grafikli oyunu falan gosteriyor. Samesung'ta goster miyor dikkatinizi cekerim. Seneye de 5s cikarirlar dual-core olur. Sonucta herifler basamaklari cikariyor mu? Cikariyor.

1080p video yeni gelmedi ki, gecen sene geldi. Diger telefonlara da gecen sene gelmeye baslamisti zaten.

Yani elestirecek adam gibi bir sey bulun once.
Samesung s2 ile s3 arasinda ne kadar fark varsa 4s ile 5 arasinda o kadar fark var. Bu butthurt'u birakin.

Wot'lar dosuyorsunux suraya elestiricem apple'i diye. Tamamen boş mesajlar goruyorum.

bir telefonu, eski telefonuna göre kıyaslarsan tabiki o alet iyi olacak abi. bir ürünü rakip bir ürünle price/hardware-software'e göre kıyaslayacaksınız.

apple'ın videolarını izliyorum "the fastest iphone we ever built" "twice as fast as the previous iphone" muhabbeti dönüyor. Piyasayı işin içine katmıyorlar, şirket kendi ürünleriyle karşılaştırma yapıyor abudiki gubidik şekilde.

a < aha bu bizim eski telefon, A < aha bu da yeni olan mükkemmel yeni telefonumuz.

Benim şahsen eleştirdiğim nokta iphone 5'in "5" olacak nitelikte olmaması. Fixler gelmiş güzel olmuş coğu yönden bence de. İnce olması ve hafiflemesi güzel vb. ama yeni iphone değil bu bildiğin updated iphone. iphone 4'ünüz mü vardı? alın size iphone 5 ama bir o kadar daha ödemeniz lazım. Naptık? güncelleme yaptık ama iphone 5 oldu.

kaldı ki telefonu işletim sistemi için alacak olanlara söyleyecek bir lafım olmazdı, eğer iOS sadece iphone 5'e gelecek olsaydı. 4, 4s'e geliyorken hiç piyasaya bakmadan iphone 5 alacak zibidileri eleştiriyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

herkes meh, innovation bitti, ayni seyi suruyolar derken burda neyi savundunuz?

İNOVE EDECEK BİŞEY KALMADI ANCAK UFAK TEFEK DEĞİŞİKLİKLER YAPIYORLAR falan diyen birkaç fanımız var işte. Eski release topiklerinde ordu vardı savunan, şimdi 3-5 kaldılar, bu bile gösterge asında :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...