Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Op class in MoP

loop

Öne çıkan mesajlar

retri palaya dps için proflar bs+jc uygun olur değil mi ?
bs ile iki soket açıp 67 str lik gemlerden koysak mantıklı değil mi?
birde şu ne anlama geliyor
said:
You can create three self-only gems to add +67 Str or +67 Resilience, for 81 total points. With the introduction of the epic gems in patch 4.3 (EG: +50 Str) the bonus is now 51 total points.

for total 81 points ne anlama geliyor, yeni açılan soketlerin bonusundan bahsediyor değil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Normal gemler +40 veriyor, jc onyl gemler 67 veriyor. Tabi bunlardan max 3 tane takabilirsin aynı anda. Yani jc olan biri professionsız birine göre (67-40)x3 = 81 str fazlasına sahip olabilir. Bu arada bütün professionlar benzer bonuslar veriyor artık, mesela alchemistsen +80 str ayarında AP alıyorsun, enchanter yüzüklerine +40 +40 toplam 80 str basıyor vs.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Normal gemler +40 veriyor, jc onyl gemler 67 veriyor. Tabi bunlardan max 3 tane takabilirsin aynı anda. Yani jc olan biri professionsız birine göre (67-40)x3 = 81 str fazlasına sahip olabilir. Bu arada bütün professionlar benzer bonuslar veriyor artık, mesela alchemistsen +80 str ayarında AP alıyorsun, enchanter yüzüklerine +40 +40 toplam 80 str basıyor vs.

Alchemy en son üvey evlattı, düzelttiler mi onu? Benzer şekilde 80 (mainstat) veren ve "gaybolmayan" bir elixir vardı ama normal raid elixir ile stacklenmiyordu, oluyor mu şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

Evet alchemynin de diğerlerinden farkı yok artık. Ap veren flask içince alchemistsen fazladan AP alıyorsun, diğer professionlarla aynı bonusa geliyor. Bi işte stat multiplier bufflar yüzünden gelen bonusun %5i gibi bi farkı olabilir BS ve JCnin ama onlar da artık çok küçük farklar.

Loop paran çoksa ya da altlarla falan mat kasabileceksen BS JC al, AHden 30kya falan bütün matleri alırsın heralde. DPS paladin için mining stamina verdiğinden bi işe yaramıyor ama tank için professionlarla aynı bonusu veriyor gayet güzel. Paran veya imkanın yoksa canının istediği ya da serverında sana para kazandırabilecek mesleği seç, herkesin bi numarası var artık.

Kaybolmayan elixir arenalarda kullanılıyor, zaten onun için yapmışlardı. Raid flasklarla stacklenme olayından emin diilim. Olsa gayet mantıklı olurmuş aslında evet de sanırım hala eski sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

300 str veren standart raid flaskı alchemy charlara 380 str veriyor. O sebeple alchemy'nin verdiği bonus açısından diğer mesleklerden bir farkı yok. Hatta her expansion başında standart olan beleş trinket'i ve raidlerde flask veren guild zımbırtısından aldığı flaskların herkesin 2 katı süreye sahip olması gibi bonusları ile bence en iyi raider mesleği durumunda.

Yanına paran bolsa BS kasmanı tavsiye ederim. Eskiden olsa JC kas derdim ama epik gemler gelince JC gemlerini bufflamadı blizz ve sanki diğer expansionlarda da aynısını yapacaklarmış gibi de bir izlenim verdi. Catada oyuna epik gemler eklendiğinden beri jc en kötü raider meslek oldu bir anda.

Panda ile birlikte diğer mesleklerle eşitlenecek elbette, ama epik gemler gelince gene en kötü olabilir bir anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaybolmayan elixir varsa arena ve bg ler için muhteşem olur, çünkü benim asıl olayım pvp..
param çok yok en son satın almıştım bir miktar gold.. Ama UO dan kalma çöpçü olduğum için her türlü zımbırtı karakterlerimde mevcut çok fazla para harcamam, gerekenide gidip farmlamaya çalışırım..
Diğer yandan mesleklerin para getirisi de çok önemli değil, parayla işim yok :) pvp de karşımdaki adama kodum mu göçürteyim yeter...
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Kaybolmayan flask dediğimiz şey 80 str veriyor sana ve bu diğer mesleklerden farklı değil. Enchanting ile 2 yüzüğe 40ar str basıyorsun ya onun gibi birşey.

Yoksa normal 300 str veren flaskın kaybolmayanı diye birşey vermiyor alch.

ama 350 str veren bir trinket de var ya... ben human ım, pvp de trinket avantajım var..
Sosyal ağlarda paylaş

bu op class olayını neye gore yapıyorsunuz anlamadım bır turlu pvp de op olan bır class pve surunuyor tam terside olabılır son 1 haftadan berı rogla ds yapıyorum 25 men dpsde barız fark atıyorum dıcem adamların ustu bası ezık aynı ayarda degılız ama 29 kere gırdım sonuc aynı dun aksamda pvp denedım dırek adamlar helvamı yediler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...