Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ayazağa çatışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

şöyle bir şeyde duymuştum:

bir rus deniz altısı batmıştı ruslar ulaşamıyordu, amerika da gizli bir gemi ayarlayıp batığı araştırmak istiyorlar ama amarekalı bir kadın gazeteci olayın içi yüzünü ortaya çıkartıyor ve koca proje yalan oluyor

gazeteciyi vatana ihanetten yargılıyorlar.

böyle bir şey hatırlıyorum ama tamamen hatalı da olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

kürt işçileri ülkücüler linç etmek istemişmiş.
tatlısu solcusu ve çakma humanist cephesinden bildirdim.

Nasıl yani? Çevik kuvvetin arkasında birikmiş, tekbir çeken, elleriyle metalci sembolü yapan ve inşaata bakarak Irkçı sloganlar atan kalabalık, "mahallemizin kızına" yan bakıldığı için öfkelenmiş semt delikanlıları mıymış?

Biz de ülkücüler gene polisin desteğiyle solcuları veya kürtleri dövecek sanmıştık.

Sağol bizi bu yanılgıdan kurtardığın için.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

imamizer said:

Nasıl yani? Çevik kuvvetin arkasında birikmiş, tekbir çeken, elleriyle metalci sembolü yapan ve inşaata bakarak Irkçı sloganlar atan kalabalık, "mahallemizin kızına" yan bakıldığı için öfkelenmiş semt delikanlıları mıymış?

Biz de ülkücüler gene polisin desteğiyle solcuları veya kürtleri dövecek sanmıştık.

Solcu mu? Evet o 200 kişi işçi değildi zaten. 200 tane aynı siyasi görüşe sahip solcuydu. Çevik kuvvetle ülkücüler dövmeye gitti. asddasfad tatlısu solcusu diyince kızıyorsunuz sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Ramazan davulcusunu istemedi diye evine saldırılan aileyi de Aleviden çok Kürt olarak tanıttılar.

Ufak ufak halk arasında da Türk-Kürt çatışmasının yeri yapılıyor, etrafımızdaki ülkelerde iç savaşlar devam ederken bizi de aradan çıkartmayı planlıyor olabilir egemen güçler.

Şu haberi daha çok Türk-Kürt çatışması olarak yayınlayan da gösteren de bunun tartışmasını yapan humanist bozuntuları da bu dediğim tehlikeye bilir/bilmez destek veriyorlar!
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

sostizm said:

imamizer said:

Solcu mu? Evet o 200 kişi işçi değildi zaten. 200 tane aynı siyasi görüşe sahip solcuydu. Çevik kuvvetle ülkücüler dövmeye gitti. asddasfad tatlısu solcusu diyince kızıyorsunuz sonra.

Aradaki veya kelimesinin anlamını biliyor musun? Ve ile veya arasındaki farkı duydun mu?

Üniversitelerde solcu gruplar ortak hareket ettiği zaman bu tipler peydah olur, önce bunlar dalar ardından polisler.
Sosyal ağlarda paylaş

aha şu olayın çıktığı yer evimin 500m aşağısında, ne derin uyuduysam hiç ses falan duymadım asd.

bu arada ayazağa karadenizlileri barındırıyor %90, o yüzden bir kişiye höt derseniz bir anda bütün mahalle tepenize biniyor. ülkücülükle falan alakası yok yani oradaki topluluğun, kahvedeki gençler toplaşmış.
Sosyal ağlarda paylaş

MeSh said:

mahallelinin işi gücü yok, donla şortla sokağa çıkıp amele mi kovalayacak? bariz bi kışkırtma söz konusu. 200 kişi toplandıktan sonra karşılarında 400 kişi görünce de göt olup "ırkçı saldırı." kafasına yatmaları hoş olmuş baya.

(tu)

Sonra faşist vs vs vs

İyi artık faşist damgası yemeyelim diye kürtlerle girdiğimiz tartışmalarda hemen herşeyi kabul edelim verelim.

Faşist diyenlerle arabasına, evine vs.... bir taş, molotof kokteyli vs vs yediğinde bir daha konuşalım

Her kürt böyledir demiyorum ama ortalıkta da bir sürü malum kişiler var
Sosyal ağlarda paylaş

İşçi saflarından görüntü.

http://media2.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/SectionsThumbnails-TSM-Colorbox/_Cover/Temmuz%202012/120731-ayaza%C4%9Fa640.hlarge.jpg

Hiç öyle çevik kuvvetle birlikte halkın dayak attığı bi grup görmüyorum ben. Kaldıki bu adamlar işçi, beden işçisi. Senden benden veya sıradan mahalle sakininden çok daha güçlü ve dayanıklı ki burada 200 kişiler. kimi linç ediyosun? adamlar mahalleye bayrak bile dikebilirdi bence. Buna rağmen hala mağduruk, eziliyık edebiyatına giren adamlar var lan.
yok artık.
Sosyal ağlarda paylaş

200 kişi linç edilecekmişmişmişmiş. Sanırım karşılarındaki grup dişli çıktı.

Oradan çalışacak birilerini bulamamışlarmı ya kalacak yer vere vere işçi mi kalmadı memlekette.

O zaman Carrefour Fransa dan, Shell de İngiltere den çalışan getirsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...