Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asucan.com - Paticik'e Özel İndirimler

Joker

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

olm adamlar kullanılmış ürünü geri alıyor lan, yumurta alıcaktım vazcaydım kim bilir :(

said:
Ürün çalışmıyor veya Hatalı çıktı? Ne yapmalıyım?
Ürünlerin hepsi orijinaldir ve hatalı olma olasılığı çok düşüktür. Hatalı veya beğenmediğiniz bir ürün olursa, 0 (216) 418-08-89 nolu müşteri hizmetlerine durumu bildirin. Ürünü orijinal paketi ile DOTA Ticaret Adına Kadıköy Aras kargosuna gönderin, aynı gün içinde size yeni bir ürün göndeririz.

Arkadaşlar bu bir tüketici hakkı. Hatalı ürünleri tekrar satıcak değiliz. Üretici firmaya gönderiliyor hatalı ürünler. :)

Lelouchshiba said:

broşür çok başarılı. 5-6 dolarlık eggleri 35 liraya satmak. hani zaten dönecek bir iş var ortada 2 tane olmasına gerek yok ki asdflşisadfk.

5-6 dolarlık olanlar sahte. tenga markalı orjinal ürünleri o fiyata bulursanız aradaki farkı iade etmeyi taahhüt ediyoruz.

Hatta piyasada pati indirimiyle yararlandığınız fiyata hiç bir ürünü bulacağınızı düşünmüyorum.

Masakari said:

Lan siteye baktımda full takma yaprak dolu sen patiye özel indirim falan diyerek ne demeye çalışıyon LAAANN !!!

Zaten sitede yeteri kadar turuncu.

Bekar Arkadaşlar için Tenga ürünleri, COBRA libre , MC - Multiple Climaxes, ve pipedream ürünlerini tavsiye edebilirim.

Çiftler için ise we-vibe 2 veya 3 dünyadaki en ünlü oyuncak olmasıyla ünlüdür.
;)
Sosyal ağlarda paylaş

bu kodlar şifreler ile patilerin gerçek isimlerini falan fişleyecekler.
sonra "ileri" demokrasinin daha da hız kazandığı bir anda kapınızda postacı yerine "devrim" gönüllülerini göreceksiniz.

dişlerinizi falan elinize verip "al sana- al sana paticik" diyecekler.

gidip rakip şirketlerden alışveriş yapın.
Sosyal ağlarda paylaş

önceden kodları kullananlar fişlenmedi arkadaşlar.

şimdi kullandıysanız allaaaaaaaaahhh...

şaka bi yana hazır adamını bulmuşken soralım.

en çok satanlar ne kadar çok satıyor?

bunlarda diğerşirketlerle falan bi anlaşma mı var? fiyat sabitleme gibidiyorum. misal fotosu olmayan göğüs bandı diye bişi buldum. search ettirdim şimdi bu ne diye. -sizde görseli yok ama diğer firmalardan görsel çekebilirsiniz belki bilemiyorum. çünkü paso aynı ürünler var sanki- her yerde fiyatları aynı. piyasayı fixliyor musunuz? 2lira ucuza satma imkanı yok mu? şimdi çok satanları search ediyorum mesela. hepsi aynı fiyatlara. anlaşmalar mı bu şekilde hep?
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

şaka bi yana hazır adamını bulmuşken soralım.

en çok satanlar ne kadar çok satıyor?

bunlarda diğerşirketlerle falan bi anlaşma mı var? fiyat sabitleme gibidiyorum. misal fotosu olmayan göğüs bandı diye bişi buldum. search ettirdim şimdi bu ne diye. -sizde görseli yok ama diğer firmalardan görsel çekebilirsiniz belki bilemiyorum. çünkü paso aynı ürünler var sanki- her yerde fiyatları aynı. piyasayı fixliyor musunuz? 2lira ucuza satma imkanı yok mu? şimdi çok satanları search ediyorum mesela. hepsi aynı fiyatlara. anlaşmalar mı bu şekilde hep?

evet fiyatlar sabittir. gösterilen fiyat'ı herkezin yazabildiği minimum miktar var. o yüzden daha ucuzunu bulamazsınız. ancak bizim verdiğimiz indirim kuponları ile daha ucuza alma imkanınız var. resimleri eksik olan ürünler var, eksiklerimizin farkındayız en kısa sürede gidermek için elimizden geleni yapacağız :)
Sosyal ağlarda paylaş

clifff said:

en çok 400tllik vibratörler satılmış beyler.bunu alalım büyüyüncede alırız gibi mantıkla evladiyelik gidiyo heralde.

Hayatta bazı şeyler vardır, kalitesi önemlidir. Kalitesi kötü oldumu hiç olmamasını yeğlersiniz. Bu sektörde de öyledir, Çin Malı 5$ aldığınız ürün biyerinizde alerji yaparsa sıkıntıdır. Bunlar birebir teninize temas eden ürünler olduğu için kalite önemli bir faktör oluyor. bir modem yada splitter aldığınızda çin malı olup olmaması çok önemli değil. en çok bozulur yenisini alırsınız. ama bu tip bi ürünle çok kötü tecrübeler edinmemek için biz sadece Avrupa / Amerika / Kanada ve Japonya ürünlerini satıyoruz. Tabi kaliteli üründe diğer markasız ürünlere göre biraz daha pahalı oluyor. kim biraz daha ucuza almak için sağlığından olmak ister :)
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

abi niye vibratör alıyosunuz. o parayı bana verin.....

beyler vibratör değil masturbater alıyorlar.

clifff said:

joker patlıcan hakkında ne düşünüyosun? organik sonuçta

benim yarısı içinde kalıpta ameliyat gören bir tanıdığım var.
rezil olduğu ile kaldı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...