Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Para karşılığı tez yazdırmak

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

BonePART said:

ya okuyolar sanki tezlerie
yok çok ciddi
serefsizim
tezin başıyla sonunu yazsan
ortasında 300 sayfa ma.ç anlatsan bi allahın kulu acıp okumaz

Sen staj defteriyle karıştırdın abi, tez okunur :)

master tezleri falan öyle ama satır arası hataları hatta işlem hatalarını görcek kadar okumuyorlar. çok bariz hataları düzeltiyorlar sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

BonePART said:

ya okuyolar sanki tezlerie
yok çok ciddi
serefsizim
tezin başıyla sonunu yazsan
ortasında 300 sayfa ma.ç anlatsan bi allahın kulu acıp okumaz

Sen staj defteriyle karıştırdın abi, tez okunur :)

Abi 5 tane hoca var. Bunların 2 si okul dısından 3u okuldan. Ki bölüm dısından hocada oluyo. Sen cidden hiç tanımadıgı bir öğrencinin belkide hiç ilgilenmediği ve bilmediği bi konuda yazdığuı betonarme tezi okuduklarını mı sanıyosun abi?

Adam senede belki 20 tane sunuma giriyo böle. Ben olsam okumazdım sahsen. Sen orda öğrenciyi değil hocayı sallıyosun cunku. Hoca yaptırdı beğendiyse tamam der gecersin.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

hoccemama said:
6 ayda 2 tez yazılır.
tezde ne yaptigina bakar. gercekten birsey yapiyorsan 1 yilda ancak yazarsin. yok efendim dunyada sosyal aglardaki oyun oynamanin gercekten cok muthis birsey olmasi baslikli bir tez yazacaksam 3 gunde de yazarim.

this... git yaz bakiim kimyada, fizikte ciddi bir konuda tez...

ben mba'de yazıcam mesela 4-5 ayda yazarım diye düşünüyorum, bir start-up web sitesi üzerine olacak. bakalım görecez.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
Mortis said:

Gençler, bildiğiniz, deneyimlediğiniz veya duyduğunuz güvenilir bir yer veya insan var mı para karşılığı tez yazabilecek. Master tezi olacak.

gerçekten iyi hizmet alabileceğin geniş kadrosu olan bir yer var. http://www.projefesor.com adresinden kendilerine ulaşabilirsin. her bölpüm ve her konuda tez ve proje yazıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ha evet son durumu bildireyim o kadar topic açmışım haha

arkadaş uzattı da uzattı uzattı da uzattı tez deadlineını rapor ile

en sonunda adamlar postgraduate sertifika yolladılar hadi geçmiş olsun die gg oldu yani

ben ama tezimi geçen hafta teslim ettim kendi ellerimle yazıp mutluyum! hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...