Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dark-dr'nin izini arıyorum

LiquiD

Öne çıkan mesajlar

eheh merhaba. ben liquid, bombacimulayim, vs.

nereye yazacagimi bilemedim. dark-dr (mert) denilen vatandaşın izini 2 sene evvel kaybettim, elimdeki mail adresleri de işe yaramıyor. bu vatandaşı hatırlayan, yerini yurdunu bilen varsa yardımcı olsun lütfen. bu vatandaşımızı en son kaybettiğimizde sanırım popeye denilen bir başka vatandaşımız vasıtasıyla izini bulmuştuk. dolayısıyla, popeye denilen vatandaşımızın izini bilen varsa da yardımcı olabilir.

sevgiler
Sosyal ağlarda paylaş

vay auuo goying.

Desu kimdi acep, tanıyormus beni de.

haybinkunduz. iş yapıyordum da aklıma düştü yine, özlemişim herifin dark-dr'nin muhabbettini. senelerdir her kanalı denemistim de ulasamamıstım, bi bura kalmıstı.

DARK-DR BUNU OKUYORSAN RONZBU COCUGUSUN.

valla bi köşelerde ölüp gitmediysen veya bu tip fantastik bir konumda değilsen alacağın olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

LiquiD said:

eheh merhaba. ben liquid, bombacimulayim, vs.

nereye yazacagimi bilemedim. dark-dr (mert) denilen vatandaşın izini 2 sene evvel kaybettim, elimdeki mail adresleri de işe yaramıyor. bu vatandaşı hatırlayan, yerini yurdunu bilen varsa yardımcı olsun lütfen. bu vatandaşımızı en son kaybettiğimizde sanırım popeye denilen bir başka vatandaşımız vasıtasıyla izini bulmuştuk. dolayısıyla, popeye denilen vatandaşımızın izini bilen varsa da yardımcı olabilir.

sevgiler

Ben hem dark'in hem de senin izini ariyordum. En son WOW'da takilirken ortadan kayboldunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...