Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Londra Olimpiyatları [2012]

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

Bu TRT spikerleri kanser etti beni.

şölen ne kadar mükemmelse bu spikerlerde bu kadar rezaletti.
şahane ötesi bir şey yapmış adamlar helal olsun rule britannia!
durduk yere rte'yi öven ÇOK SPORTİF BASBAGANIMIZ SAOLSUN 100 SPORCU GİDİO ONUN SAYESİNDE diye embesil spiker mi istersin, hiçbi konuşmayı çevirmeyi beceremeyen yetolar mı istersin... 2002 londra diyen mal mı istersin her türlüsü var.
Sosyal ağlarda paylaş

trt'den uzak durun abi eurosport'ta caner eler var tum trt kadrosunu tek basina 10la carpar

gel gelelim, toren harkuladeydi ozellikle muzikler, underworld diskograpiyi yapistirmis danny boyle :)

ama gecmisten gunumuze muzik bolumunde gozlerim bi iron maiden bi led zeppelin aramadi degil
Sosyal ağlarda paylaş

güzeldi tören (gerçi ara ara bu ne alaka dedirten kısımlar oldu) ama özellikle müzik potpurisiyle ezdiler, ingiltere gibi popüler müzikte ezecek ülke bir de abd olur ancak heh. bir pekin olmasa da müziğin sayesinde akıcı gitti. sonunu cidden alkışladım ama meşalelerin yakılmasını, helal olsun. güzel düşünmüşler, güzel uyguladılar. (tu)

bizim türkiye'nin geçişinin beautiful day ile olması ayarlasan olmaz, öyle bir talih. eurosport spikerleri de güzel sundular, cayman adalarını tanıtırken koptum ama lol: "offshore para kaçırmalarla meşhurlar"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...