Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sword Art Online

Sam

Öne çıkan mesajlar

5

en iyi guildin yardımcı başkanı kız, yine de gardiyan falan bırakamıyor bizim ölüm tehlikesi olan kızın başına. yok dungeon temizliyolar falan hikaye ya. blacksmithin de silahı iç etmesi dikkatlerden kaçmadı.

npcyi kontrol etmeye yarayan bir eşyayı kullanmış olabilir adam. bununla da npcnin eline silahını tutuşturup dövdürtüyodur.

bossu şehre çekme olayı da saçmalık. ne kadar yakın olabilir ki şehre o boss ? ve madem bu kadar zor melee silahla nereye kadar çekebilirsin ki, riskli yani.

şu bizim üçün biri tank herifin de bir guildin savunmasının başında olduğu söyleniyordu. savunma derken tank classının lideri anlamında mı yoksa başka bir olay mı var ? ve o aşamaya gelmiş bir adamdan da daha bir ciddiyet, cesaret beklerdim. bu özelliklere sahip yan karakter lazım şuan için. ilk bölümde tanıştığımız adam bayağı gaz ama boss fighta fazla etkileşime geçecez gibi onla.

buram buram chivalry kokan bir karakter istiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Lelouchshiba said:

5

en iyi guildin yardımcı başkanı kız, yine de gardiyan falan bırakamıyor bizim ölüm tehlikesi olan kızın başına. yok dungeon temizliyolar falan hikaye ya. blacksmithin de silahı iç etmesi dikkatlerden kaçmadı.

npcyi kontrol etmeye yarayan bir eşyayı kullanmış olabilir adam. bununla da npcnin eline silahını tutuşturup dövdürtüyodur.

bossu şehre çekme olayı da saçmalık. ne kadar yakın olabilir ki şehre o boss ? ve madem bu kadar zor melee silahla nereye kadar çekebilirsin ki, riskli yani.

şu bizim üçün biri tank herifin de bir guildin savunmasının başında olduğu söyleniyordu. savunma derken tank classının lideri anlamında mı yoksa başka bir olay mı var ? ve o aşamaya gelmiş bir adamdan da daha bir ciddiyet, cesaret beklerdim. bu özelliklere sahip yan karakter lazım şuan için. ilk bölümde tanıştığımız adam bayağı gaz ama boss fighta fazla etkileşime geçecez gibi onla.

buram buram chivalry kokan bir karakter istiyorum.

abi. kore mmo'ları. world bosses. talos. tk. eslant.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

duelide gorunce roguelarin vanilla camuru geldi aklima, IF ile orgrimmar onunde duel yapanlardan kaybedeni kesip kaciolardi

lol evet bu geldi direkt aklıma, onu gösterecek diye bekledim.

reckoning bomb'u keşfetse biri de onunla alsalar boss'u, sonra hemen o gün hotfix ehueh
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

Boss u sehre cekmek sacma muhtemelen combat area dan cikip respawn olur.
Kirito hala 1.bosstan aldigi deri ceketi giyiyor. Hicmi baska iyi armor dusmedi? Animelerde bu fix sekle kitlenme olayi deli ediyor beni. O isi gungrave cok guzel yapmisti.

Bence playerin biri bug buldu somuruyor dogrudan.

transmogrify var sanırım asdf. ama takımını koruduğu bir pvp durumunda gaz bir parça eşliğinde zırhını da gösterebilir tabi. anime işte.
Sosyal ağlarda paylaş

5

Ben kız katil çıkar diye bekledim de sürpriz oldu bıçağı yemesi.

Gerçi dagger yüzünden mi öldü, yere çakıldığı için mi öldü emin değilim. Sanırım HP bittiğinde bir süre donup kalıyorlardı, sonra patlıyolardı. Bu kız yere düşer düşmez patladı yani çakılmadan önce ölmüş olması da mümkün.
Eğer daggerla tek yediyse, sırf bugla olucak iş değil bu, bayağı bir level farkı atmış adam var bence karşılarında. Kirito nun önceki bölümde pk guildiyle kapışması gibi bariz bir fark var gibi gözüküyor. Sağlam guildlerden birinin main tankı bile bu kadar tırsıyosa şüphelendikleri kişi bayağı level kasmıştır diye tahmin ediyorum.

Ren said:

bence fazla dram döndü. cinayet olayında savunmasız kızı önce düşünmek yerine gittiler testisli zırhı olan abiye öncelik verdiler. ben daha önce öldürülür kız diye bekledim valla.

Üstte de dediğim gibi oyun level üzerine kurulu, zırh filan ikinci planda kalıyor. Arada 30 level fark varsa cloth giysen sinek ısırığı gibi geliyor işte; 30 level fark yediysen de her tarafını çelik kaplasan yine tek atıcaklar:P Kız savunmasız, testisli zırhı olan savunmalı diye bişey yok yani.
-ki o şekilde direct damage ile aniden öldürmesini de beklemiyorlardı zaten, katil yine ilk cinayet gibi exploit kullanarak öldürmeye kalkışır filan diye tahmin ediyorlardı burda direkt olarak öldürdü (veya yere düşme hasarı yüzünden ölmüştür ama yine de doğrudan öldürdü önceki cinayetle ilgili tahminlerinden bayağı farklı şekilde gerçekleşti yani)

Sosyal ağlarda paylaş

baka tsuki'de şuana kadar çıkmış olanların galiba hepsi ingilizce olarak var, forumlarına bakarsanız pdf ve ebook reader versiyonları da var.

Hatta 2 yıllık spremin çıkardığı seslerle ilgili chapter 16.5 bile vardı yazarın bizzat kendi yazdığı, onu kaldırdılar ama 4chan'daki thread'lerden sonra. Google'dan bulabilir isteyen.

Bu arada Vol 1 bütün sword art online hikayesinin sonunu getiriyor, animeyi izlemedim ama su an gördükleriniz büyük ihtimalle vol 2'den spoilerlardan anladığım kadarıyla. Side storyler'i sonradan yazmış çünkü yazar. Volume 1'de yanlış hatırlamıyorsam level 70 küsür civarına bir time skip var o herkesin meydana toplanıp MC'nin arkadaşını bırakıp gitmesinden sonra. O yüzden Volume 1'i okursanız direk spoilera boğulursunuz. Yalnız bence spoilera boğulsanız da bir şey olmaz çünkü Kaede de galiba 2012 yaz başlığında yazmıştı, sonu falan direk asspull ve öyle hafif düzeyde değil direk bodos asspull. O yüzden pek ciddiye almamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

5

Şöyle biraz yavaş ilerlese her bölümde veya iki bölümde bir heyecanlı boss fight ile tamamlansa çok güzel olacak. ancak 5 bölümde 50-60 kat yukarı çıktılar kaç tane zindan temizlediler ve bilmem kaç level oldular ancak sırf muhabbet olarak geçiyor anime.

o şekilde de 26 bölüme 100 kat nasıl sığsın ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...