Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

bu arada 32 kişiliklerde rubberband yok

32 kişi domination oynuyorum ben

pfff, sabah 1 saat oynayım dedim çalışmaya başlamadan önce. 4 tane load ekranında patlayan oyun, 2 tane patlayan server. totalde 5 dk falan oynayabildim onun dışında server ekranı ve server load ekranlarında geçti.

BAYA PATATES release.
Sosyal ağlarda paylaş

4 maç yaptım hiçbirinde sıkıntı olmadı. vsync açıkken sabit 60 oynadım hatta binalar yıkılırken fln bile. betaya göre çok stabil. grafik sorunu, lag fln olmadı hiç. bi kere üye için yer açılacak diye kick yedim o kadar =) (farkeder mi bilmem ama kart ati)
Sosyal ağlarda paylaş

Bahsettiğiniz sorunların hiçbirisini bende yaşamadım. Superonline kullanıyorum belki o yüzdendir. Takılma, rubberband, ses sorunu, mermi sorunu yoktu. Hatta bi map var adını hatırlayamadım fırtına çıkıyor ortalarına doğru o bile dehşet vericiydi benim için. Bir tane de Türk server var. Orada da 0-10 arası ping aldım. Avrupa sunucularında klasik 40-50 arası, Amerika sunucularında 100-120 arası.

Sizleri bilmiyorum ama FPS konusunda Call of Duty oynamak yerine Battlefield oynamak daha iyi geliyor bana veya daha gerçekçi. O yüzdende premium aldım. Şu anda gayet memnunum.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

server sorunları end-user taraflı değil arkadaşlar, bf4 serverların genelinde var sorun. yani serverdaki herkes yaşıyor sorunu tek bir kişi değil.

evet, ara sıra tüm sunucular çöküyor. Bu tarz problemler halledebilir sonuçta user veya client taraflı değil server taraflı sorunlar.

Battlefield 3 multiplayer almamıştım. Para verilmez diye ama o konuda da hatalymışım. O yüzden iki oyun arasındaki benzerlikleri veya farklılıkları söylemem ama bu olayda iki tane oyun ön plana çıkıyorsa (Call of Duty ve Battlefield) eminim ki seninde tercihin Battlefield olacaktır :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben gördüğümü deneyim ettiğimi yazıyorum arkadaş. yorumlaması sana kalmış. çok da silkimdeydi yani sen oyunu almışsın almamışsın. benim yaşadığım şey evrensel olarak deneyim ediliyor diye bir şey yok. ses problemi şu an herkeste mevcut, serverlardaki problem genel olarak mevcut onun dışında performans zımbırtıları rigden rige driverdan drivera değişir. ben, benim donanımdaki performansı beğenmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...