Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

benim ultradan high'a indirince bile 20 fps artıyor. oyunda sıkıntı yok o konuda. işlemcinin darboğazıdır büyük ihtimalle sizdeki. 4.5 ghz ile çalıştırıyorum ben i52500k'yı o yüzden her türlü yetiyor.

alttan 6. sırada iken 4.5 te üstten 3 e çıkmış. sırf bu oc yüzünden seçmiştim 2500k yı. fiyat/performansın dibi oc ile.

Sosyal ağlarda paylaş

biraz eski bir benchmark ta sonuçta şunu kestirebilirsiniz cpu gamingte biyerden sonra pek bir işe yaramıyor http://www.anandtech.com/bench/CPU/59 (i5 ile i7 arası %5 ten fazla fps farkı zor gerçi modeline göre değişirde) oysaki gpu da mesala hd7870 alıcağına 2 kat paraya gtx770 aldığında nerdeyse 2 kat fps artıyor http://www.anandtech.com/bench/GPU13/583

ama bazı oyunlarda da ekran kartı belli bir yerden sonra pek bir performans artışı yaratmıyor ör: SC2 GW2

ben gidip 430tl ye cpu alıp 1.2k ya gpu aldım mesala yazın bence bu daha mantıklı. Kimisi illa i7 alıcam diye 600 liraya ekran kartı alıyor aynı bütçeyle sonra oyunlarda ağlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ultra ayarlarda çok çok sağlam duruyor oyun crysis3 ten sonra en iyi grafikli fps denebilir. Haritada oldukça detaylı ama daha çok infantry ağırlıklı inanılmaz giriş çıkışlar var conquest bölgelerinde, reconların yatabileceği spotlar, rushlıyabileceğin alternatif yollar her noktaya 3-4 tane.

Oyunu 3-4 gün hakkını vererek oynayınca acayip ısınıyorsun, ama fps problemi olmamalı o direk soğutuyor yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

çok garip sorunlar yaşıyorum ya
gtx660 ti var.
son beta driverını kuramıyorum. kurabiliyorum ama kurduğum zaman pc patlıyo. monitöre görüntü gelmiyor. haliyle betadan önceki son driver updateine dönüyorum.
bütün ayarları low'a çekiyorum ama yinede deli gibi kasıyor oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...