Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

joining server barı çıkıyor browserda alttan sonra kapanıyor ve oyun açılmıyor.

nvidianın beta ve en son stabil sürümlerini yükledim.
vcredistlerim tam yüklü.
punkbuster da sorun yok.
ie, chrome ve firefox ta denedim.
format attım windows8 64 bit kullanıyorum.
betayı bir kaç kez sıfırdan yükledim.
gerekli tüm portları açtım.
firewall'ı kapattım, antivirüs kullanmıyorum.
windows8 kullanıcı izinlerini tamamiyle açtım.
admin modunda açtım, compability modlarının hepsini denedim.
Sosyal ağlarda paylaş

bende ve birçok başka oyuncunun da sıkıntısı loading screendeki patlama bu konu altında birkaç yönteme gidiyor bende hiçbiri fayda etmedi edenler oldu, etmeyenler oldu isteyen denesin.

answers.ea.com/t5/Battlefield-4/BF4-PC-Beta-is-crashing-during-loading-screen/td-p/1606671/page/100

ben büyük ihtimalle patch gelmedikçe giremicem gibi gözüküyor
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:

bende henuz almadim...yani hos iyi oyun, levellution falan filan... ama bf 3.5 eder benim gozumde..3un sunumu, muziklerinden eser yok.

Hani bir Caspian Border trailerinda ki gazi vermedi bana..

Hatirlayalim.

Şakamısın ? hahah
Bu beta daha yeni çıktı ve Caspian Border haritası daha tanıtılmadı...

Caspian Border 4 tede olacak ozaman gör sen actionları haha
Sosyal ağlarda paylaş

adam %100 haklı. Çünkü hep söylediğim şey, bf2'den bf3'e olan geçişte oyun çağ atlıyor, efsane yenilikler, kaymak gibi grafikler vs. lakin bf4, bf3'ün polishlenmiş hali. o heyecanı yaşadık bi kere, aynı heyecanı yaşatması için yine devrim niteliği taşıyan yenilikler gerekirdi. benim gördüğüm tek yenilik commanderlık ki onu da bf2'den biliyoruz zaten, yine devrimsel bişey değil. o yüzden de bf4 benim kanımı çok kaynatmıyor. Ha alsam oynar mıyım, hayvan gibi oynarım ayrı konu ama BF3 oynarken aldığım tattan çok acayip farklı olmayacak. Sadece insanlar yeni oyun olmasının heyecanı olduğundan bf3'ü bırakıp bf4'e geçecek, o yüzden de bf4 oynanacak. yoksa şu bf4'e başlayan paticik halkı deseydi ki hadi beyler hep beraber tekrar bf3 oynuyoruz, herkes de katılsa yine aynı oranda keyif alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...