Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok mu erken oldu, sıkıldım ?

FesTivaL

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

50 milyonluk gearim falan yok. satmaya kalksam 10m etmez üzerimdeki itemlar. dün infernoya geçtim bugün azmodana gelmek üzereyim. melee wizard oynuyorum, tank. hamallık da yapmadım öyle, barbarian ile oynarken düşen itemlardan para etmeyip satılmayanlar var sırf üzerimde

valla benim inferno'ya kadar kullandığım build'lerin HİÇBİRİ veya yakını inferno'da iş yapmadı, wd hariç bütün sınıflar var inf act3'te. dh act4'te. daha da keyifli tek build görmedim inferno'da iş yapan, hiçbir sınıfta.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Aluriel said:

50 milyonluk gearim falan yok. satmaya kalksam 10m etmez üzerimdeki itemlar. dün infernoya geçtim bugün azmodana gelmek üzereyim. melee wizard oynuyorum, tank. hamallık da yapmadım öyle, barbarian ile oynarken düşen itemlardan para etmeyip satılmayanlar var sırf üzerimde

valla benim inferno'ya kadar kullandığım build'lerin HİÇBİRİ veya yakını inferno'da iş yapmadı, wd hariç bütün sınıflar var inf act3'te. dh act4'te. daha da keyifli tek build görmedim inferno'da iş yapan, hiçbir sınıfta.
double tornado bugune kadar bi oyunda yapılmıs en eglenceli seylerden biri olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

bide blizz muhtemelen rmahı uzun soluklu planlamıştı kağıt üstünde, böle milyonlarca kişi yıllarca oynayacak para harcayacak falan,

ama sadece 30-40 günde milyonun altına düştü oynayan sayısı. üstüne bide random dungeonlar olmayınca (beni bayan buydu), deli gibi itemlar ilk haftada 3636346 adet düşünce, 1 ayda nightmare hardcore bile temizlenince böyle oldu tabiki.
Sosyal ağlarda paylaş

throw build infernoda kullanılabiliyor. double tornado zaten fotm. dualwield ve 1h+shield için frenzy buildler var. 2 hand isteyene cleave/bash versyionları var.1.03 öncesi mesela ben charge / leap / siesmic slam karışık bişeyler kullanıyordum, gayet oynanıyordu o şekilde de, ki o zaman çalışan şimdi her türlü çalışır. daha ne tarz bi oyun tarzı isteyebilirsin ki barbarian ile?

wizard için de bi dolu oynama tarzı var. orb, hydra/blizzard, archon, melee... çok eğlenerek melee wizard oynuyorum mesela şu an.

dh için de illa herkes nt kullanıyor diye senin de kullanman gerekmiyor. as nerfi öncesi de evasive fire/ cluster arrow / trap kullanan vardı, bu kadar yaygın değildi sadece. tank dh bile var ya daha ne yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ağlama duvarı gibi olmus ama haklı herkes.6 gündür girmiyorum zor girerim de arkadaslarla oynadık eglendik bitti.250 euro falan da ah den para yaptım artık tek oynama amacı siegebreaker run iyi item düserse sat rmah da.Kendine item düsürme heyecanı 0 cünkü ah de her zaman daha iyisi var.E işte ah bu oyunun heyecanını yerle bir etti benim gözümde.Farm yapma amacım kalmadı ben de bıraktım pvp de falan dönerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...