Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok mu erken oldu, sıkıldım ?

FesTivaL

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

inferno bayağı sıkıcı, keyifli build değil mmo-styla cookie cutter build oynanıyor çünkü.

witch doctor hariç diğer classları az çok biliyorum sayılır. her class için en az 3 farklı build çıkar. cookie cutter build ile oynamak zorunda değil kimse.

barbarian için dualwield, throw, doubletornado, 2h cleave/frenzy/bash, 1h+shield tank/dps. dh için de aynı şekilde değişik buildler var. tank dh bile var yani. wizard için de aynen geçerli bunlar. wd oynamadım daha en ufak bi fikrim bile yok. monk için de vardı en son 2 hafta önce farklı buildler.

mesela doubletornado fotm şu an, op build. sevemedim ben, oynamıyorum o yüzden. frenzy dualwield gayet yeterli geliyor bana, öyle takılıyorum.

ama haklısın inferno baya sıkıcı, gear olmayınca hatta baya baya sıkıcı. diablo 2 ile kıyaslanamaz o açıdan yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Katılıyorum. İşte dün rage'e girdim. Oyunu bırakıp tüm itemlerimi RMAH'a koydum. Uninstall etmedim. İtemler satılmazsa belki act 3'e geçebilmek için yeniden denerim.O zaman eklicem seni auriel. Şuan farmı dropu kendilerine göre ayarlıyorlar. Birde zamanında bot ile kutu kırarak milyonlarca gold kasanlar keyfini sürüyor. Bunları düşündükçe soğuyorum. Birde hep söledim.. Diablo bana aşırı single player hissi verdi. Parti limit olması, PVP olmayışı vs Ayrıca pvp bence expansion ile gelecek. Bu da en az 1 yıl demek. Sanki skyrim oynuyorum. Sürekli save / load yaparak bi boss kesiyorum. Tek farkı single playerda çıkardıgım itemleri gerçek dünyada satabiliyorum. Fark bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

valla 50 milyonluk gear varsa min-max'tan biraz kısılıyordur belki de o kadar oynatamadı oyun kendini. keyif almaya başlamadan önce haftalarca hamallık yapmak istesem o iş için mmo'lar var zaten heh.

50 milyonluk gearim falan yok. satmaya kalksam 10m etmez üzerimdeki itemlar. dün infernoya geçtim bugün azmodana gelmek üzereyim. melee wizard oynuyorum, tank. hamallık da yapmadım öyle, barbarian ile oynarken düşen itemlardan para etmeyip satılmayanlar var sırf üzerimde
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

Katılıyorum. İşte dün rage'e girdim. Oyunu bırakıp tüm itemlerimi RMAH'a koydum. Uninstall etmedim. İtemler satılmazsa belki act 3'e geçebilmek için yeniden denerim.O zaman eklicem seni auriel. Şuan farmı dropu kendilerine göre ayarlıyorlar. Birde zamanında bot ile kutu kırarak milyonlarca gold kasanlar keyfini sürüyor. Bunları düşündükçe soğuyorum. Birde hep söledim.. Diablo bana aşırı single player hissi verdi. Parti limit olması, PVP olmayışı vs Ayrıca pvp bence expansion ile gelecek. Bu da en az 1 yıl demek. Sanki skyrim oynuyorum. Sürekli save / load yaparak bi boss kesiyorum. Tek farkı single playerda çıkardıgım itemleri gerçek dünyada satabiliyorum. Fark bu.

Yani d2 konusunda çok pro birisi değilim ama d2 de farklımı farm profili vardı yani bu baal yada mephisto filan kesenler 1 kere mi kesip bütün gear dizip oynuyordu yapmayın bu oyunun bir problemi değil senden kaynaklı bir problem yaş yada başka şeylerden kaynaklı bende önceden menejerlik oyunlarını severdim şimdi 15dk oynayamam bayar =) Pvp konusuna gelirsek exp ile gelmicek söylendi hatta siteye bakarsan pvp hakkında bilgiler bile var çoğu kişi şuan one shot DH lara karşı ne yapacaz filan konusunu tartışıyor istersen takip et. Kutu kırarak para kasma yada act2 de chest abuse olayı doğrudur ama çoğu düzeltildi yapan adamlar seni neden bu kadar ilgilendiriyorki oyununu direk etkileyen birşey değil çünkü ortada bir yarış ortamı yok. Senin 500k dps sahip olman yada benim 15k dps ile act3 temizlemem ne önemi var bunların =)
Sosyal ağlarda paylaş

@lind

Herkes aynısını söylüyor. Ama şunu unutuyorlar. Diablo 2 10 yıl önce çıkmıs bir oyun. 10 yıl önce ben UO oynuyordum. O zamanın MMO ları şimdi ki gibi mi ? Şimdiki MMO lar çok gelişti. O zamanlar piyasada starcraft fırtınası falan esiyordu. Sonra wow geldi ortalığı alt üst etti. Takip eden tonlarca mmorpg. Lot gw gw2 vs. Diablo bunların çok gerisinde kalmış (gerçi farklı tip oyunlar ama yinede çağın gerisinde). Alel acele çıkartılmış bir oyun gibi. Baktılar wow düşüşte kan kaybediyor. Toplanmış 20 genius tip hadi diablo 3 yapalım go go. yani act 2 çölde geçiyordu diablo 3'de de çölde geçio. Bu bile batmıştı bana :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...