Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

20 Temmuz 2012 - BWE3 (Son Beta)

enurale

Öne çıkan mesajlar

abi necromancer acicam ama race konusunda çok kararsızım ya. Netten araştırıyorum ama hiç tutarlı birşey yok Şu race'lerin elite özelliklerini tam olarak görebilseydik güzel olucaktı.

Yalnız şuna kanaat getirdimki en iğrenç tasarım Sylvari olmuş. Çamur gibi iyi olsa bile açmıycam onu grafik berbat
Sosyal ağlarda paylaş

oyun gayet güzel olmuş yaw bu kadarını beklemiyordum. özellikle WvWvW'de sabahtan akşama kadar takılınabilir böyle 10 kişilik grupla o derece zevkli. Event ve crafting olaylarıda pvpden biraz kafayı kaldırıp vakit geçirmek için bire bir.

Grafikler için konuşmak gerekirse bariz bir low-end sistem friendly yapmak istemişler çokta iyi etmişler. Benim emektar core 2 duo ve 4gb ram'de medium ayarlarda gayet akıcı oynanıyor. sadece çalışacakmı diye betaya girmek istemiştim bide genel olarak bi combatına bakmak için, 4chan /v/'de hibeci kardeşlerimizden yolladıda deneyebildim allahtan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Valla girdim iki saat kadar oynadim sylvariydi galiba irk, agac formunda olan, bir themepark sayilabilecek oyundan bu kadar keyif alabiilecegimi tahmin etmiyordum (onceki betalardaki izlenimlerimi de eklersek). Burdan oyuna bayildim dedigim sanilmasin ama bence bir themepark mmo ancak bu kadar iyi olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

WWW içinde para geliyormu biyerlerden ? Bi mancınık kuram dedim aldı bikaç silverımı. Supply bitti adamları püskürttük mancınık yapılmamış halde kaldı öyle armut gibi :D

Norn ve Human map ve lvl olayı diğerlerine göre daha rahat ve ferah. Asura da fena değil pek ama o şehirler nedir arkadaş beynim döndü.
Sosyal ağlarda paylaş

asura çirkin olmuş ama animasyonları ve questleri süper
sylvari en iyi mmo ırkı olabilir yapılmış. zoneları ve armorlar en iyi

biz önceki betalarda Istan serverındaydık orda pvp yapıyomuşuz zannediyoduk da. Desolation'a geçince bambaşka bi wvw gördüm ya resmen.

ilk gün tırt 2 serverı yendik, 2. gün vabbi ve gandara'yı rahat yendik, pazar günü Far Shiverpeaks'i falan yenmiş güçlü Fransız serverlar Fort Ranik ve Augury Rock geldi. bunlarla yaptığımız wvw'da bırakın tower kuşatmayı, bi köprüyü bile geçmek için kaç siege weapon kuruyoduk karşılıklı. böyle adım adım ilerleyerek 3 serverın kesiştiği redbriar'ı almamız 2 saat falan sürdü.

ha bi de burda bazı arkadaşlar çok iyi bi guildiniz olmazsa zevk almazsınız falan yazmışta. dün bunun baya yanlış olduğunu anladım. hep solo takıldım ve inanılmaz keyifliydi. desolation player base çook iyi, herkes ne yaptığını biliyo falan ondan da olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...